Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Üzemanyagot szeretnék vinni...

Üzemanyagot szeretnék vinni az autóm csomagtartójában, 40 l-t, mire kell vigyázni, hogy ne legyen robbanás, baleset belőle?

Figyelt kérdés
Ausztriai nyaraláshoz, spórolásképp

#benzin #kanna #benzineskanna #Üzemanyag kanna #Benzin kanna
2022. jún. 22. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Arra hogy 10 liternél többet nem vihetsz ki.

Görgess lejjebb.

[link]

2022. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Miért ott nincsen benzinkút?


Egyébként a határnál simán csempésznek fognak nézni, a mennyiség miatt

2022. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
A határon amúgy sem vihetsz ennyit át, ha megfognak csúnya bünti lesz.
2022. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Én a benzingőzők miatti öngyuszi- és robbanásveszélyre koncentrálnék. Ha viszont VALÓBAN biztonságos benzineskannát veszel, akkor elveszited az árkülönbség miatti nyereséget. A csiribiri benzineskannák pedig... hát te tudod, ha a fél osztrák erdő leég miattad. Volt egy pár idióta nyaraló Spanyolországban is, spórolni akart a benzinen, meg a kaján, és a fél ország ég most.


Jut eszembe, ha ennyire csóró vagy kérdező, akkor miért mész az osztrákokhoz nyaralni, miért nem mész a Tisza tóhoz, vagy a Mecsekbe? Annyi gyönyörű hely van Magyarországon is!


3-as, lemaradtam valamiről? Az osztrák-magyar határon megállítanak a határőrök és csomagvizsgálatot tartanak? Lehet, hogy igy van, amikor én utoljára arrajártam, akkor még sorompó volt, és az elvtársak tényleg kinyitották a csomagtartót. Azt hittem, ennek már vége.

2022. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Azigen, képes lennél negyven lityó bengával elindulni a szomszéd országba nyaralni? Bámulatos.
2022. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Arra is, hogy ne menjenek beléd stb.
2022. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Az osztrák rendőrök karóba húznak ha meglátják, ott nem elnézőek mint itthon.
2022. jún. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha megiszod, akkor nem fülelnek le. Tűznyeléssel a maradék gyanút is eloszlatod.
2022. jún. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Én biztos nem csinálnék ilyet. Nem azért, mert esetleg szabálytalan (nem érdekelnek a szabályok) hanem mert egy esetleges balesetben nagyobb eséllyel égsz benn autóban. Az autó tankjában levő benzin ritkán gyullad ki, de ha a kannák összenyomódnak, ráfolyik a benzin a forró kipufogóra, neked annyi. De te tudod.
2022. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Ausztriába mész nyaralni, de üzemanyagra már nincs lóvé? Inkább kockáztatsz egy esetleges büntetést, vagy balesetet?

Komolyan nem értem néha az embereket.

2022. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!