Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Repülőgép pilóta alkalmassági...

Repülőgép pilóta alkalmassági vizsgálaton le lehet fizetni az orvost?

Figyelt kérdés
Ezt most nem azért kérdezem hogy le szeretném fizetni, hanem csak kíváncsiságból.
2010. szept. 24. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Mindenkinek meg van az ára...
2010. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát nézd biztosan meg lehet oldani max az összeg változik. De szerintem nem ér ennyit az egész. Vezetni egy gépet (főleg utasszálítót, több mint 100 emberrel) borzasztó nagy felelősség, ahol nem lehet hibázni!
2010. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Réti bubuzér ***** válasza:
88%
Már csak a kérdésed alapján is pofánb@sználak. Persze, nem akarom, csak kérdezem... mész te a sunyiba.
2010. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
még jó hogy belőled sosem lesz pilóta.
2010. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
17%
Ha ott nem adják meg az alkalmasságit akkor tényleg nagyon komoly gond kell h legyen. De nálunk műrepül egy ember fél szemmel, aki mellesleg milliomos.....szerintem ezzel válaszoltam
2010. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

- Én ugyan nem szoktam úgy fogalmazni, mint Réti bubuzér, de 6.000 százalékig igazat adok Neki

- 16:58-nak is igazat adok. Bízzunk benne, hogy úgy is lesz, tehát a srác ilyen mentalitássl soha sem lesz pilóta.

- a 16:03-as kedves hozzászóló téved: Nagyon szigorúak az egészségügyi követelmények. A jelentkezők 55 százaléka már az első rostán kiesik.

A félszemű milliomos műrepülőt pedig pusziltatjuk és hosszú életet kívánunk Neki, de Boeinget Ő sem vezethetne!


Ez a kérdés nem csak ostoba, veszélyes is!

Még a gondolattól is elborzadok, hogy egy, nem a legtisztességesebb úton bekerült pilóta vezeti a gépet, ahol ülök. Szerencsére az alkalmasság (alkalmatlanság) már az oktatás, a kiképzés során (szimulátor) kiderül. Azon kívül nem orvos, hanem különböző szakorvosokból álló Bizottság dönt. És van ám félévenkénti, szigorú egészségügyi kontroll is!

2010. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

" Ha ott nem adják meg az alkalmasságit akkor tényleg nagyon komoly gond kell h legyen. "


Pff, ezt ugye te se gondolod komolyan? Az orvosi vizsgálat egy teljes napot igénybe vesz, az égvilágon mindent megnéznek, nem 5 perc, mint egy jogsinál...

2010. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az orvosokat NEM SZERETNÉM LEFIZETNI csak kiváncsi voltam hogy mit válaszoltok!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 24. 16:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát, ezeket!
2010. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hát nemhinném

vadászpilóta orvosi alkalmassági speciál 3 napos

olyan a rosta hogy 100n elkezdik 1 megy át...

2010. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!