Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi van akkor ha az orvosi...

Mi van akkor ha az orvosi alkalmassági papíromon (jogsi, B) rossz születési hely szerepel?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, ahogy áttanulmányoztam az egészségi alkalmasságit, hogy a születési helynél az szerepel, hogy Budapesten születtem, holott a személyimbe nem ez van, meg nem is Budapesten születtem. Kressz vizsgán már túl vagyok, és a rutin vizsgám is sikerült. Ha visszamegyek a háziorvoshoz, akkor átjavítja az alkalmasságit anélkül, hogy újra ki kellene fizetnem a pénzt érte? Vagy mit csinálnak ilyenkor? Előre is köszönöm.
2010. aug. 28. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem biztos, hogy átjavítja nem fog érte újra pénzt kérni az lenne csak a pofátlanság! Szerintem baj, hogy nem a Te adatod van rajta mert ez olyan mintha nem is neked szólna a papír.
2010. aug. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A háziorvos ingyen kijavítja a tévedést. Csak vissza kell menned.
2010. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ebből is látszik hogy az egész ország Budapestről szól és azt hiszik mindenki ott lakik meg született, annak is beírják hogy ott született, aki amúgy nem. Én fel is háborodnék. Még jó, hogy nem a lakcímemet írják át.
2015. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!