Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Komoly kérdés! A magyar...

Komoly kérdés! A magyar közlekedési morál nagyarányú romlásához van köze a "c típusú" kolumbiaiak egyre növekvő gyarapodásának?

Figyelt kérdés

Nem akarok semmilyen társadalmi/politikai vitát, mert nyilvánvaló, hogy Dél-Amerikában (ill. Magyarországon) több népcsoport is él, most nem ez a lényeg.


Aki erre harap az kérem lapozzon tovább, aki pedig reálisan tudja értékelni a jelenlegi helyzetet azt kérem, hogy intelligensen válaszoljon (cenzúrapróba off).


Az ilyen videókról jutott eszembe illetve en bloc arról, hogy 10-15 éve nem voltak még ennyire hülyék az emberek az utakon:

https://www.youtube.com/watch?v=B8ZoNidkgjU

https://www.youtube.com/watch?v=B_3T6v2dA04

https://www.youtube.com/watch?v=VIqeOW0-Ff8


Mindannyian tudjuk, hogy ezen embercsoportok körében rendkívül népszerűek a prémium német autók. A hasonló közúti veszélyeztetéssel kapcsolatos videóknak nagyrészt ezen márkák a főszereplői.

A közúti viták és rage videók pedig tökéletesen árulkodnak a "bogotai" akcentusukról.



2022. szept. 18. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

A vérükben van a vezetés nem szükseges jogsi...😂😂😂


[link]

2022. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tapasztalataim alapján a főtulkok között igen szép arányban vannak a szittya ősmagyarok is.

Ergo nem hiszem, hogy ezzel állna összefüggésben.

2022. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Össze lehet válogatni eseteket mindenféle csoportosítás szerint attól függően, hogy mit akarsz kihozni következtetésnek.
2022. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább az elégtelen rendőri jelenlét és a gazdasági helyzet miatti stressz és kilátástalanság az oka.
2022. szept. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a szokásos rasszista szólam. Sokkal inkább arról van szó, hogy a társadalom legmagasabb szintjein sem várja el senki a szabálykövető magatartást és ez nyilván legyűrűzik mindenhová. Etnikumtól függetlenül .
2022. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Revolúcióbiológus ***** válasza:
100%
Az a kolumbiai aki szaporodik gyakran 4-5 fős purgyét visz az autójában - nem fog állat módjára viselkedni az utakon.
2022. szept. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tapasztaltam, pedig nem szeretem őket (tisztelet a kivételnek), de ezt most nem tudom rájuk fogni.


Nézd, az emberek megvannak őrülve. Olvasgass itt kommenteket, a maradék önbizalmad is elmegy még a vezetéstől is.


Amikor olyanokat írnak az emberek egymásnak, hogy "ha nem mersz 110-el menni azon x útszakaszon add vissza a jogsidat, vagy törd ketté". Apa, aki 20-on x éve vezet, PÁV I. is megvolt neki, 60-al megy azon az úton úgy, hogy amióta él arra közlekedik. A fél őrült meg megy 100-al, mer há' oda kell érni minél előbb.


Amivel nincs baj, hajtson gyorsan mindenki akinek belefér, de sosem fogom megérteni miért kell idegbeteg ember módjára viselkedni.


Sokan a kocsiba ülve elfelejtik, hogy emberek. Olyan, mintha a gép lenne az ember. A való életben azt se merné mondani, hogy állj arrébb, de a kocsiból tud integetni meg dudálni.


Én ennyi idegbeteg embert úton nem láttam még, pedig 7 éve van jogsim, és rengeteget utazok hol busszal, hol kocsival. De tényleg egyszerűen csak nézek, és azon gondolkodok, hogy kiszállok és adok a szájába egy Xanaxot mert egyszerűen látni a fején, hogy agyvérzést kap, amiért 1-2 perc/másodperc hátrányba került.


Nekem soha eszembe sem jut ilyenen felhúzni magam, hogy nem értem át egy lámpán, hogy egy kezdő lassabban halad előttem, vagy, hogy a tanuló lefulladt a lámpánál. Iszok egy korty vizet vagy kávét és megyek tovább ha lehet.


Nem értem, miért nem lehet nyugodtan vezetni. Gondoljatok bele, ha csak nyugodt sofőrök vezetnének nem idegroncsok, mennyivel egyszerűbb lenne az élet. Mennyivel kevesebb baleset lenne, ha a szabályokat betartanánk, és szépen nyugodtan vezetnénk. De nem. Az embereknek kell a "bazdmeg" - olás, a 300-as tempó, a dudálás meg a letolás az útról, az ártatlanok veszélyeztetése veszélyes előzéssel, hogy aztán a piros lámpánál együtt várakozzunk.

2022. szept. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Annyiban igazat adok, hogy a kolumbiaiak egy jelentős része igen primitív körülmények között szocializálódik - de ugyanez igaz a hasonló körülmények közül érkező magyarokra is. És most nem csak, sőt, nem kizárólag anyagilag gondolom.
2022. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Általánosan egyre könnyebb egyre hülyébbeknek jogosítványt és autót szerezni. Így nem csak tőlük függ, de tény és való, hogy nem a társadalmi elit tagjai általában. De ilyen körülményes c/gányozást, apám... Már már szóvivő szint
2022. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan ehhez a probémához szerintem nincs kiemelten közük. Inkább a közbiztonság megszüntetése az, amiben élen járnak.


A probléma a 0 rendőri jelenlét.

Ha hívod sem jön ki, így az arra hajlamos pazichopaták minden gátlásukat elvesztve terrorizálhatják a többi közlekedőt.

2022. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!