Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A mostani népszámláláson ha...

A mostani népszámláláson ha mindenki azt hazudná, hogy kerékpárral jár dolgozni, akkor több kerékpárút épülne az országban?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 14:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
#9 Nekem speciel nincs autóm, így kakilni sem azzal járok, és szerintem is kevés a kerékpárút, de a kerékpárutak hiánya nem közvetlenül a "kakilni is autóval jár" emberek hibája, cserébe nyilvánvalóan bunkón bírálod az autósok egy rétegét, ami jó eséllyel sokkal kisebb, mint gondolnád, de gond nélkül általánosítottál az összesre.
2022. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11: Nem érzékeled, hogy ebben az országban az autókázás a központilag preferált közlekedési forma? Én maximálisan ezt érzékelem.


Szóval akkor az egyes egyházak népszámlálási kampánya valós célokért folyik. A közlekedési szokásainkról feltett kérdések meg, hogy valamivel megtöltsék a kérdőíveket. Szuper! Épül, szépül tovább a magyar technokrata mennyország.

2022. okt. 12. 04:36
 13/14 anonim ***** válasza:
79%

13

Nyugat felé nyitott a határ. Bármikor elköltözhetsz, és munkavállalási engedély se kell.

2022. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kokomfitty ***** válasza:
73%

"Mondjuk akik kakilni is autóval járnak, mint ebben a nyomorult agyhalottak országában"

...igen, valóban, ezt a kérdezést olvasva ez kétségtelen, különösen ha magad vagy a saját országod így azt is megértem, hogy nem tudsz innen elhúzni. A valóság azért a te általad lefestettnél sokkal árnyaltabb. Szerencsés gyógyulást

2022. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!