Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi a bírság ha egy 3...

Mennyi a bírság ha egy 3 honappal ezelőtt nem engedtem át gyalogost a zebrán, és most ki róla a papír?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 19:21
 1/8 A kérdező kommentje:
a papíron nincs pénzbírság írva, csak közölték hogy ez van...
2010. szept. 27. 19:22
 2/8 A kérdező kommentje:
*jött
2010. szept. 27. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs a papíron semmi, akkor örülj neki. És máskor állj meg a zebránál.
2010. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oks, köszi!
2010. szept. 27. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

a ku..a anyjukat hogy a gyalogosnak mindent lehet az autósnak meg lassan semmit.

nevetséges hogy ezért papirt küldenek, el nem hiszem basszus hogy a gyalogos 4 másodpercet nem birt volna várni amig átérsz.

egyébként meg az autósnak kopik a kuplungbetéte meg fogy jobban a benzine ha örökké mindenér meg kell állni meg ujra elindulni.

dögölne meg az a gyalogos is aki ezért felnyomott. szemétláda

2010. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hmm köszönöm a meglehetősen heves védelmet.

mindegy. felnyomott. ez van.

2010. szept. 29. 19:44
 7/8 anonim válasza:
65%
vicces:D én is úgy vagyok mint az előző kommentelő!
2010. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rondakutya válasza:

Hát bakker szerintem is dögöljön meg az összes gyalogos, és az is akinek nincs jogsija és úgy mer kijönni a lakása ajtaján. Költözzön mind tanyára ahol nincsenek utak. Sőt minek a városba ember, ha egy budit is szerelünk az autóba házak sem kellenek. A házak úgy is csak forgalmi akadályok. Mi az, hogy nem mehetek arra amerre akarok mert az a büdös paraszt lakni akar valahol? Dögölne meg mind. Felhívom a tisztelt autós társak figyelmét, hogy mostantól minden gyalogost aki leteszi az útra a lábát (különösen ha zebrára) azonnal gázoljunk halálra. Így előbb-utóbb nem lesz aki miatt akár csak pár másodpercre is lassítanunk kellene. Hmm szerintem minden autós elsőnek a gyalog közlekedő közeli családtagjait nyírja így ki. Tök szép világ lesz :)

Hajrá Zebra-akciósok!! Sok itt a barom akire rá fér egy kis nevelés.

2010. okt. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!