Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Biztonságos Franciaországba...

Biztonságos Franciaországba utazni?

Figyelt kérdés
A jövö héten utaznánk francia országba, Eifel-torony, Disney land, szállás, repulojegy minden megvan, de nem tudom h a terror veszély miatt biztonságos e!?
2010. szept. 29. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

amikor ott voltam semmi sem volt, csak az autópálya kapuknál nagggyon sokat kell fizetni és az odafele uton van legalább 8 és mindenhol legalább 10-15 €-t kell fizetni.

A parkolásnak is nézz utána mert valamilyen sárga kártya van amit le kell húzni a mélygarázsok bejáratánál és ennyi.

2010. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
biztonságos
2010. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tegnap este ismét bombariado volt az eifeltoronynál. Igaz téves, de terror veszély van.
2010. szept. 29. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kategorikusan kijelented, hogy terrorveszély van, akkor miért kérded, hogy biztonságos-e odautazni?

Igen, volt bombariadó. Ha ennyitől megijedsz, akkor ne menj oda, de ha nem zavar, akkor nyugodtan. Egyébként Franciaország ettől még nem lett veszélyes, lehet oda utazni, sokkal rosszabb helyek is vannak.

2010. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudom h vannak veszélyesebb helyek is, csak 2 pici gyerekkel mennék, és az eifeltornyot is megszerettuk volna nézni. Ezért nem igazán tudom mit tegyek.
2010. szept. 29. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tudnád a halálod időpontját, elmennél? És ha akkor lenne az az időpont, akkor is? Ne legyél bexarva, ha menni kell, akkor menni kell, ezt nem te döntöd el!!!
2010. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!