Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan lehetne biztonságosabbá...

Hogyan lehetne biztonságosabbá tenni a magyar közlekedést?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek az állandó traffiban, ellenőrzésekben, szerintem inkább a fejekben kellene rendet tenni. Persze valamennyi haszna van a traffipaxnak is, de nem ez a megoldás. Fejben kellene megérteniük sokaknak, hogy mások is vannak az utakon, nem csak mi, ennek megfelelően kellene közlekedni. Mindenki el akar érni valahová.

2022. dec. 9. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

szerintem eléggé biztonságos

jártál már indiában?

2022. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az általános köz- és biztonságérzet javításával. A közlekedő is ember (Ja, nem személy :-) ).

A biztonságérzeten nem a kriminalisztikait értem, inkább a kiszámíthatóságot, tervezhetőséget. A közlekedésre csak kivetül az az őrület, amelyben élnünk kell.

2022. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológiai vizsgálat jogsiszerzés előtt, csak ugye az hatalmas pluszköltség lenne.
2022. dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#4


Ez már a kamionosoknál sem működik.

2022. dec. 9. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden motorral hajtott járművet be kéne tiltani.

De kedvezményesen becserélhetők lennének egy szamárra vagy lóra. És a benzin drágaság is megszünne. :)

2022. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Komoly IQ teszt és pszichológiai vizsgálat jogosítvány szerzés előtt, majd 1-2 évente újra vizsga, komolyabb szabálysértéskor azonnali jogsi elvétel.
2022. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokkal több fizetés a rendőröknek, több rendőr lenne, lenne kapacitás sok közúti ellenőrzésre, nem mernének jogsi nélkül, közveszélyesek elindulni. Jogsi előtt kéne pszichológiai vizsgálat. Büntetéseket sokkal súlyosabbra kéne venni, szabálysértés esetén lennie kéne rendőrnek, aki büntet is érte. Szóval a fő gond a rendőrhiány, a büntetések enyhesége és a rajtakapás valószínűségének alacsonysága.
2022. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kemény pszichológiai teszt, műszaki teszt, drog tesztek, s újra a rendőrök tekintélye jó fizuval.
2022. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!