Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jogsihoz elsősegély vizsgára...

Jogsihoz elsősegély vizsgára honnan-hogyan érdemes felkészülni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 1. 15:16
 1/4 anonim válasza:
100%
a vizsgakérdések és válaszok fent vannak a neten, azokat megtanulni
2023. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a tanfolyam, nekem semmi tapasztalatom nem volt ezzel kapcsolatban korábban, de a tanfolyamon kívül összesen max. 1 órát tanultam. Egyébként a kérdések fent vannak a weboldalon ( [link] de én nem lennék képes arra, hogy innen bemagoljam.
2023. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A fentebb linkelt anyagból simán fel lehet készülni az elméleti kérdésre, youtubeon rengeteg videó van, amin bemutatják a stabil oldalfekvést és az újraélesztést, gyakorlati kérdésnek szinte mindig azt szokták adni, mert a kötözésekhez nem akarják pazarolni a ködszert(persze azok is fent vannak youtubeon ha biztosra akarsz menni). Pár óra tanulással simán hozható tanfolyam nélkül is, persze az sem árt, de én sajnáltam rá a pénzt és energiát. Nem nagyon buktatnak elsősegélyen ha csak feltűnően nincs fogalmad az egészről, szóval nem kell túlparázni.
2023. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, nagyon sokat segitettetek! 💋
2023. jan. 10. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!