Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most fogok majd jogosítványt...

Most fogok majd jogosítványt szerezni és az elsősegély vizsgára szeretnék jól felkészülni. Ehhez tudtok ajénlani jó weboldalakat, ahol minden jól le van írva, össze van szedve, esetleg videók is vannak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 22:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Elsősorban ingyenes tananyagokra gondolok, mert fizetősből ismerek én is egy párat.
2020. aug. 16. 23:09
 2/6 Munkavedelem ***** válasza:

Hasznos anyagok vannak az élvezetes tanuláshoz, valamint a tudás frissentartásához, a "Logikus Elsősegély" oldalain. 🙂


Youtube:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLdSXIJkC2F1f-r8BHypT6..


Facebook:

[link]

2020. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Pont ma voltam elsősegélyből vizsgázni, és elsőre sikerült. Én nem tanultam semmit. 😁😁
2020. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért én szeretnék jól felkészülni rá, de azt a 15000Ft-ot rászánni, hát nem igazán akarom.
2020. aug. 18. 13:58
 5/6 anonim válasza:
Nekem 20.000 forintba került,
2020. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pappgr válasza:
Nem volt egyáltalán nehéz, munka miatt csak korai órákra tudtam menni félálomban. Ha odafigyelsz meglesz. Ami fontos az az újraélesztés és kötések. Valamit tudj hozzászólni az elmélethez, nem hiszed el milyen majmokat engednek át.
2020. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!