Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért kell így beszólni másoknak?

Miért kell így beszólni másoknak?

Figyelt kérdés

[link]


Értem, hogy nem nézett szét, de miért kell önkéntes rendőrt játszani, ráadásul ennyire bunkó módon? Én nem tudom az ilyen embereket elviselni, nagyon sokat foglalkoznak másokkal.



2023. jan. 22. 20:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Nem jobb egy csapkodás, mintha hátizsakkal vagy lakattal rávernének a kocsidra?
2023. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

#21


Egyik sem jó.

2023. jan. 23. 10:16
 23/33 anonim ***** válasza:
21:sztem egy jó pszichologus nem ártana neked, mert dühkezelèsi problèmáid vannak...
2023. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
70%

nyilván, ha valaki az életemre tör, és kifejezem nemtetszésemet, akkor dühkezelési problémáim vannak.

neked kéne pszichológushoz fordulni, ha ennyire meghunyászkodó vagy

2023. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Aha, ès az az első megoldásod, hogy bezúzod a szèlvèdőjèt... Mi a második lèpèsed?

Meghunyászkodó? Nem, vagyok az, csak az hogy bezúzom a szèlvèdőt, letèpem a tükrött mèg nem oldottam meg a konfliktust, hanem tetèzem.


Èletedre tör-letöröd a visszapillantót-kiszáll megüt, eltöri az orrod-te visszaütsz-eltöröröd a bordájàt-mindketten korházban köttök ki-gyógyulási idő-rendőrsègi ügy-mindkettőtöknek biróságra járna-felfüggesztett....

Kell nekem ez? Nem. Megèri nekem ez a rocedúra? Nem....

2023. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Èn megoldâsom: feljelentem, ha elmegy akkor cserben hagyásos gázolásèrt. Rengeteg kamera van minden fele, már nagyobb az esèlye hogy az egyik látja...
2023. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
52%
#25: ha valaki a boltban félrelök, es beáll eléd a sorba, akkor is hazamész sírva?
2023. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
55%

#25: már tévkepzeteid is vannak. bezúzom a szelvédőt, meg leverem a tükröt. rámutatnál, hol írtam ezt?

ezek a te paranoiás gondolataid

2023. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

6/28 anonim ***** válasza:

31%

A bringás még végtelenül türelmes és udvarias votl a rolleres gyökérrel. Én biztos megböktem volt a kormányszarvval. Épp csak annyira, hogy elhasalhasson.

Gondolom te írtad.... Ha autóssal szemben marad a károkozás... De akkor mondom így: rácsapsz a motorháztetőre-behorbad-èn meg feljelentelek károkozásèrt-kifizeted a javítást-èn meg fizetek helyszínen 10.000 ft-ot meg kapok 5 büntetőpontot. Te meg 70.000 javítod a kocsimat...

2023. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Jah ès ha meglököd elesik, törik egy kar akkor te vagy a hibás...
2023. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!