Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért kell így beszólni másoknak?

Miért kell így beszólni másoknak?

Figyelt kérdés

[link]


Értem, hogy nem nézett szét, de miért kell önkéntes rendőrt játszani, ráadásul ennyire bunkó módon? Én nem tudom az ilyen embereket elviselni, nagyon sokat foglalkoznak másokkal.



2023. jan. 22. 20:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
Mit zavar téged, te meg vele foglalkozol. :D Engem inkább az aggaszt, hogy mennyire csak a maga előtt levő 2 métert nézi a videót készítő.
2023. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

1:sèrülèsveszèlyes önmagára másokra

2:igazavolt a bicajosnak

3:ha így jön le a járdáról, akkor hogy közlekedik ott

4: ha kamion előtt csinálja meg a kamionos vagy nem tud megálni, vagy a holtèr miatt nem veszi èszre, ès mèg a kamionost vennèk elő...

2023. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
1#az nem lehet rosz kamerabeállítás? Nállam a kocsiba is előfordult, hogy az egetvettem, csak kocsimba meglátod piros lámpánál megigazítom. A bicajis ezt nem látja...
2023. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Beszólástól még senkinek nem lett baja, legalább tudatosul, hogy valamit rosszul csinál.


Nem ez az önkéntes rendőrködés.

2023. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lenne önkéntes rendőr, ha írna neki egy csekket ezért.

Csak simán szólt neki, amugy életveszély amit a rolleres csinált, ha egy teherautó jön, simán befekszik alá a holttérben.

2023. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
32%
A bringás még végtelenül türelmes és udvarias votl a rolleres gyökérrel. Én biztos megböktem volt a kormányszarvval. Épp csak annyira, hogy elhasalhasson.
2023. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 MGéza ***** válasza:
100%

Csak elmondta a teljesen jogos véleményét. Ilyenkor a leghatásosabb amit a futár youtuber csinál:

Jó hangosan ráordít hogy: RING-RING!

Meglökni nem kell, a közlekedő ne okozzon másnak veszélyhelyzetet még akkor se ha a másik nyilván gyökér, vagy nem törődöm balfék.

2023. jan. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

#6: ha egy rollerest picit oldalba böksz, szinte biztos, hogy kórházban köt ki.

Az ilyenekre én is csak ráorditok

Nálam megbökést csak az érdemli ki, aki látja, hogy jövök, és szándékosan leszorít, vagy elémáll. Gyalogosok, biciklisek vállas vagy felkaros könyökpuszit kapnak, autosok meg túkörpacsit. Mondjuk ez évente tán 2x fordul elő úgy, hogy naponta bicajozok.

2023. jan. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Én soha nem érek hozzá senkihez. Külföldön esetleg, de az olaszok szerintem megszokták, hogy amikor a zebrán nem akarnak elengedni, rácsapok egyet a kocsi tetejére, ugyanis lesz*rják. Járdán biciklizőkre is inkább kiabálok egyet, ők meg visszakiabálnak, és akkor én kiadtam a frusztrációmat, amiért majdnem elütött, ahogy pl. egy bérház belső udvaráról képes volt tekerve kijönni, ő meg kiadta a frusztrációját, hogy neki áll feljebb, mert kicsi a farka.
2023. jan. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Érdekesek vagytok, hogy másnak a tulajdonát csapkodjátok. Ne csodálkozzatok, ha valaki egyszer majd eltöri a kezeteket.
2023. jan. 23. 09:20
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!