Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tegyek ha az edzőterem...

Mit tegyek ha az edzőterem parkolójában mindig ugyanaz a kocsi kersztbe áll be?

Figyelt kérdés

Az edzőterem parkolójában van egy szürke kocsi ami mindig keresztbe áll be ahányszor csak ott van. 3-4 parkolóhelyet is elfoglal.


Hol lehet ezzel kapcsolatban szólni?



2023. febr. 12. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Szurd ki a gumiját.
2023. febr. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Parkolómajom papírt teszel rá vagy szólsz a tulajnak. De le sem fogja szarni, mert neki ne mondja meg senki.

Ha közterületi parkoló akkor a köztereseknek szólhatsz, hátha egy bírság jobban meghatja.

2023. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ő az aki a tükör előtt önfelszopást csinál . ha bátor vagy odamész és közlöd a problémádat
2023. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kimész egy terepjárós ismerősöddel és egy kicsit arrébb húzzátok. Elég nagy bunkóság szándékosan ennyi helyet elfoglalni. Más is szeretne megállni.
2023. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni az ilyet a jármű vezetőjével. Ne számíts gyors sikerre, de ha meg sem próbálod ?
2023. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 veterán vas ***** válasza:
87%

Nekem a garázsom elé parkolt be egy fazon, heti rendszereséggel.

Ráadásul keresztben, amolyan "sehova nem lehet tőle mozdulni" állapotban. Dudálásra, cetlis üzengetésre sem reagált, volt olyan, hogy éjszakára is ott hagyta az autót.

A sokadik eset után meguntam, elővettem a garázsból a krokodilt, és kihúztam az utca közepére. Persze, hogy elakadt a forgalom. Egy félórán belül megjelent a rendőrség és előkerítette a tulajt. Nem tudom mennyibe fájt neki a történet, de azóta a szomszéd utcai fizetős parkolóban látom parkolni az autót. ;)

2023. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az edzőterem tulajának is lehet szólni. Ha már az illetőnek nem mersz, mert 50-es a karja. :)

De ha keresztben áll, akkor egyszer megvárod, hogy elé vagy mögé beálljon valaki. Te meg a másik irányban, közvetlen közelre, hogy ne tudjon semelyik irányba elmenni.

2023. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Óvatosan kèrdezösködsz, hogy kiè lehet, ès ha nem règóta jàr a terembe akkor szólsz neki!
2023. febr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!