Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elérhetem a naturál izom...

Elérhetem a naturál izom mennyiségi határaimat edzőtermi edzéssel és thai boxra járással együtt?

Figyelt kérdés

A hetem általában így lenne felosztva:

Hétfő:thai box

Kedd:bicepsz,hát nap (gym)

Szerda:láb(gym)

Csütörtök: thai box

Péntek:mell,tricepsz,váll

Hétvége: nincs



2023. febr. 8. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Amíg azt gondolod, hogy napok és testrészek felsorolása bármilyen érdemi információt hordoz, és ezek alapján bármilyen érdemi választ tudunk adni a megfoghatatlan kérdésedre, addig nem aggódnék a naturál "izommennyiség" határai miatt.
2023. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem érthetően lett elmagyarázva, ha nem érted akkor ne válaszolj 👍
2023. febr. 8. 19:51
 3/10 A kérdező kommentje:
*feltéve a kérdés
2023. febr. 8. 19:52
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Mennyi a napi kalóriabeviteled? Hány gramm a napi fehérjebeviteled? A progresszív túlterhelés elve alapján van felépítve az edzésprogramod?
2023. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Push pull leg-et használok.A napi kalória bevitelem olyan 2400 körül.A protein bevitelem nagyjából 110-115g.Pontos értékeim nincsnek,nem számolom pontosan.
2023. febr. 8. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Igen
2023. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Naturál izom mennyiségi határaimat"

A válasz az, hogy nem. Az edzőterembe járók 98%-a nem éri el azt a szintet, mivel ahhoz óriási dedikáció kell sok-sok éven át és kb az egész életednek az edzés körül kell forognia.


Jó formát elérhetsz? Igen, ha rendben van az étkezéseid és az edzéseid.

2023. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Hat igy nem valoszinu.. enis csinaltam egyutt 4evig. Aztan mikor mar csak a kondi ment sokkal jobban meg tudtam nyomni az edzeseket meg hat egy bunyosnak am se jo ha ugy edz mint egy testepito.. Utanna meg evekig jol fejlodtem mig el nem akadt 😀
2023. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben kőszönöm szépen a válaszokat!Lehet befejezem és rákoncentrálok az izom esztétikára.
2023. febr. 9. 12:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Haaat szerintem azert gondold at. Ha tudod h ugyse akarsz koxhoz nyulni, nincsenek versenyzos celjaid stb akkor olyan hu de komoly forma ugyse lesz. Lehet jobban megerne inkabb thaiboxolni tovabb. Gondolom ott is van erosito edzesetek, mellette mehet meg akar otthon vagy kondiparkba valamennyi sajat sulyos edzes. A bunyoval szerzett tudas, tapasztalat orokre megmarad par ev utan. Formalja a szemelyiseget, magabiztossagot ad es lehetsz kozbe izmos szalkas.. En imadok gyurni, meg versenyzos korszakom is volt ahogy elotte bunyoban is. Ha nem torik szilankosra a labam akkor most is azt csinalnam, vagyis valszeg mar mma lenne
2023. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!