Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hivjam fel a vadasztarsasagot?

Hivjam fel a vadasztarsasagot?

Figyelt kérdés
Tegnap este ejfel es fel2kor is lattam elutott ozt. Nem haltak meg, de valszeg eltort a labuk, mert nem tudtak felallni. Nagyon sajnalom oket. Ilyenkor hivjam fel a vadasztarsasagot, hogy ne szenvedjenek? Mert gondolom nem fognak felepulni

2023. márc. 5. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ne azért hívd fel a vadásztársaságot, hogy ne szenvedjenek, hanem azért, hogy a róka és más jószágok ne csábuljanak oda , további vadveszélyt idézve elő.
2023. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana...
2023. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Hát, ha tudod kihez tartozik, mindenképp.

De elvileg a helyi állatorvosnak is kell tudnia, azt is felkeresheted.

Vagy még a tűzoltók, ők még meg is mentik az életüket, rendszeresen macskákat is mentetnek velük.

2023. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha éjfél után az állatorvost hívja a kérdező, akkor nem szabad megvárni, mert akkor az ő lába is el lesz törve. :)

Ha az úton v. padkán van az őz, szerintem indokolt hívni a 112-t, ők meg majd hívnak valakit, aki kinyírja az őzet. (Nem, nem fogják meggyógyítani, hanem kimegy a vadász, és lelövi, vagy ha sajnálja a töltényt, visz egy vascsövet, és azzal lecsapja, aztán elvágja az ütőerét, ne legyen véres a hús. Aztán eladja a húsát, felénk bármikor lehet őzhúst venni vadásztól.)

2023. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Azóta 12 óra eltelt már! Ilyenkor jut eszedbe intézkedni? Bele sem merek gondolni, hogy ha embertársad kerül bajba, akkor mikor ér oda a segítség, ha rajtad múlik.
2023. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Én felhívnám őket aztán megkérdezném, hogy ha történne egy ilyen helyzet akkor adnának e nekem a vadhúsból egy kis pörköltnek valót.


Ha azt mondják igen akkor elmondom, hogy na akkor jöjjenek mert lenne egy kis munka. Ha azt mondják nem akkor leteszem a telefont és megölöm én az őzet aztán haza viszem a húst.

2023. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Lecsapom, hazaviszem megfőzni, sütni, fagyasztóba. Pazaroljátok azt az értékes húst b+.
2023. máj. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!