Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyik a kedvenc itthoni...

Melyik a kedvenc itthoni körforgalmad (vagy körgeometriás csomópontod)?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 7. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%

Napi mi kedvences kérdést olvashatjuk. 2009-óta nyomja :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=kedvenc&kat..

2023. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 Ez nem igaz, a többi nem az én kérdésem (csak 1-2).
2023. ápr. 7. 21:02
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Akkor meséld már el, hogy mégis ezeknek a kérdéseknek mi értelme?
2023. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Például az, hogy megtudjam, melyik az emberek kedvenc körforgalma. Bár lehet, hogy pont ennél a témánál inkább azt kellett volna kérdezni, hogy melyiket utáljátok legjobban, mert azért akadnak rossz kialakítású/állapotú példányok is.
2023. ápr. 7. 21:06
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Ez inkább egy unatkozó ember kérdése aki csak a helyezés miatt irkál értelmetlen kérdéseket. Annak van értelme, ha valami segítséget kérsz, de az ilyenekken nincs. Meg mire mész az infőddal, átutazol az ország túlfelére és megnézed? Bármit is írnánk, úgyse lenne fingod se arról , hogy mi van ott.
2023. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Meg mire mész az infőddal, átutazol az ország túlfelére és megnézed? Bármit is írnánk, úgyse lenne fingod se arról , hogy mi van ott."

Legalábbis utcaképen biztosan megnézem.


"Annak van értelme, ha valami segítséget kérsz, de az ilyenekken nincs." Én is mondhatnám, hogy annak van értelme, ha a kérdésre válaszolsz (ha nem tudsz, akkor továbbgörgetsz), az ilyeneknek nincs.


"Ez inkább egy unatkozó ember kérdése aki csak a helyezés miatt irkál értelmetlen kérdéseket." A helyezés nem érdekel, a közlekedési témák annál inkább.

2023. ápr. 7. 21:17
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Na a tipikus hiszti, egy unatkozó tinitől :D , miért nem mész és tanulsz inkább?
2023. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Itt csak te hisztizel, ahelyett, hogy továbbgörgettél volna, ha nem akarsz érdemben válaszolni.
2023. ápr. 7. 21:41
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

Talán a Megyeri híd budakalászi hídfőjénél lévőt mondanám. Ott korábban koncentrikus körforgalom volt, akkor rengeteg baleset volt, aztán sima egysávos volt, akkor meg állandóan hatalmas dugók voltak. A mostani megoldás szerintem nagyon jól sikerült.


További érdekes körforgalmak, amiket szeretek:

- a Kós Károly téri, ami ha jól tudom az első hivatalos körforgalom volt és talán a legnagyobb az országban.

- Szegeden a rókusi csomópont, ami lámpás, 3 sávos és villamos is jár benne.

- Salgótarjánban van egy egy kijáratos körforgalom ami csak a kamionok megfordulását segíti:

[link]

2023. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 Köszi, végre egy értelmes válasz! Ez a salgótarjáni nagyon klassz, eszembe se jutott volna, hogy van ilyen. A szegedit is szeretem, sokszor használom.
2023. ápr. 7. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!