Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Évente hány repülőgép zuhan...

Évente hány repülőgép zuhan le manapság (kb)?

Figyelt kérdés
Mármint utasszállítók, azok közül is a nagyobb légitársaságoké (szóval nem ilyen sportrepcsik, meg fapados kis párszemélyesek..)
2010. okt. 8. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1-2. De van úgy hogy évekig egy se, meg van, hogy minden héten. De átlagban nem több 1-2-nél.
2010. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezért is a legbiztonságosabb utazási mód a repülés. Évente sokkal kevesebben halnak meg légi balesetben(utasszállító) mint auto vagy más balasetekben.
2010. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Évi kb 880 ember hal meg légiszerencsétlenségben.
2010. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hmm az nem sok. Köszi!
2010. okt. 8. 20:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lennél besz*rva? Ha zuhanna le a repülőd vagy ha jönne egy kamion a busszoddal szembe? Melyikkel van több esélyes a túlélésre? De amúgy nem kell parázni a repüléstől, ha lezuhansz és meghalsz hát volt egy élményed.
2010. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Ha zuhanna le a repülőd"

Na jó, azért ez nem úgy működik, hogy egyszercsak elkezd zuhanni :P

2010. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem félek a repüléstől :) ..és szerintem is kb olyan a repüléstől félni, mint macskától, vagy egértől XD Azért kérdeztem mert tavaly egy repülőt láttam álmomban lezuhanni és reggel híradóban láttam hogy valóban lezuhant egy :/ kíváncsi voltam hogy mekkora az esélye, hogy pont ez így bejöjjön.
2010. okt. 8. 20:33
 8/14 anonim ***** válasza:
igazából nem a legbiztonságosabb, mert ha arányaiban nézzük, akkor mennyivel több autót használnak 1 nap, mint repülőt? Ha annyi autó lenne az utakon, ahány repülő a levegőben, akkor az is nagyon biztonságos lenne....
2010. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már előre a napot, igaz én azt, hogy nem fogok megbukni évvégén úgy is mentem be a suliba, hogy nincs para, és tényleg nem húztak meg. Szal azér ha ilyet álmodsz és másnap repülsz én nem ülnék fel a gépre!!! :D Mint a végső állomásban!
2010. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én félek a repüléstől. Ha isten azt szerette volna hogy

repüljünk akkor lennének szárnyaink.

2010. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!