Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez milyen kresz tábla?

Ez milyen kresz tábla?

Figyelt kérdés

A gyalogátkelőhely tábla mellett jobbra levő háromszög alakú tábla milyen kresz tábla?


[link]



2023. máj. 10. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Izlandi figyelmeztető úttábla.

Ezt találtam róla.

2023. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom ennek az izlandi változata:


[link]

2023. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Izlandi figyelmeztető úttábla."


A háromszög tábla lévén figyelmeztető tábla szokott lenni.


"Gondolom ennek az izlandi változata:"


Mármint inkább erre kellett volna gondolnod : [link]

Útkereszteződés alárendelt úttal jobbról.

Én azon gondolkoztam hogy vagy ez lehet vagy ha létezik ilyen a világon kreszt tábla akkor lehet ez : útkereszteződés egyenragú úttal jobbról.

2023. máj. 10. 15:10
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

Érdekes itt ezt írja : "Aircraft Airplane Traffic sign Warning sign, aircraft, angle, text png"

repülőgép figyelmeztető tábla


Máshol pedig Találtam ilyet is, ilyen tábla sincs erre fele : [link]


Ugyanakkor ha célzottan "Aircraft Airplane Traffic sign Warning sign" ill. efélékre keresek rá ilyen vagy ehhez hasonlókat dob [link]

2023. máj. 10. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

[link]


A gyalogátkelő táblából kiindulva Kína a helyszín. Gyakorlatilag már meg is fejtetted, útkereszteződés egyenrangú úttal jobbról.

2023. máj. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem egyértelmű , mert az utkeresztezodes alárendelt úttal tábla az izlandi szabványok szerint is vastaggal emeli ki a magasabb rendű utat, itt meg ez nem látszik . Ha pedig egyenrangú utak kereszteződésére utal a tábla az azért baj, mert a genfi konvenció szerint azt ugyebár nem ez a tábla kellene, hogy jelölje
2023. máj. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

@06:13

Köszi, csak tippem volt hogy az. Kínai fejű emberek játszottak abban a filmben, lehet kínában játszódott a film. Tegnap azaz máj. 10.-én hajnalban a cinemax csatornán volt a film, a címét nem tudom.


"az utkeresztezodes alárendelt úttal tábla az izlandi szabványok szerint is vastaggal emeli ki a magasabb rendű utat"[...]


Épp ezért gondoltam hogy nem alárendelt út.


"Ha pedig egyenrangú utak kereszteződésére utal a tábla az azért baj, mert a genfi konvenció szerint azt ugyebár nem ez a tábla kellene, hogy jelölje"

Erre milyen tábla van a genfi egyezmény szerint : - Útkereszteződés egyenrangú úttal jobbról - ?

Én ehhez legközelebbit amit tanultam az az egyenragú utak kereszteződése tábla.

Ami ez : [link]

Amit pedig a 06:13-os hozzászóló linkelt onnan pedig ez a tábla : [link]

2023. máj. 11. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
A genfi közúti egyezmény (Kína nem írta alá) szerint nincs erre külön tábla. Ha ki is táblázzák, mert esetleg veszélyes kereszteződés, akkor is az egyenrangú utak kereszteződése tábla kerül ki.
2023. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

@19:22


Köszi a választ.

2023. máj. 12. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!