Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Összetörtem egy parkoló autót...

Összetörtem egy parkoló autót viszont elhajtottam, szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Külföldön történt, az enyémnek nem lett baja, az utcában nem volt kamera, a sokkban megijedtem és elhajtottam, nem látta senki, ott voltam vagy 3 percig, megijedtem, szerintetek mi lesz?

2023. máj. 26. 00:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Hat gratulalok. Gusztustalan ember vagy. Mitol ijedtel meg? Hagyjad mar magad. A biztosito lerendezne siman. Ha nem jelentos az okozott kar, eselyes hogy meg a biztositasod sem emelkedik meg. En Januarban okoztam egy kisebb koccanasos balesetet az M1-esen (az en autom osztrak, es egy nemet VW Touranba csusztam bele kb 20km/h-val), es nem emelkedett meg a biztositasom egyetlen centtel sem. Eszembe nem jutott volna elhajtani.

Te nem megijedtel, ezt csak magadnak (meg persze nekunk) akarod bebeszelni, hogy miert is nem vagy egy sunyi diszno. Pedig elarulom az vagy. Isten lassa lelkem, nem vagyok rosszindulatu, sosem kivanok senkinek semmi rosszat, de … Remelem letezik karma es visszakapod ugyanezt.

2023. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
A sokkban az emberek lemerevedni szoktak nem gyáván eliszkolni. Te csak egy paraszt vagy aki nem vállalja a felelősségét.
2023. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jajj hagyjátok már, kamu kérdés.


Nyilván vannak olyan férgek akik ezt tényleg megteszik de utána nem írják ki a gyakorira hanem elsunnyognak maguknak.


Ráadásul pont külföldön történt és pont akivel ez történt az használ gyakorit.

2023. máj. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha már kamukérdést írsz ki, egy kicsit jobban is kiszinezhetnéd a sztorit, mert ez így még provokációnak is gyenge. Egyébként az ilyen patkányokat gyakran fedélzeti kamerák buktatják le utólag, amik a parkoló kocsikból veszik a történéseket.
2023. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!