Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem tudom hogy van e olyan...

Nem tudom hogy van e olyan térkép ami ha pld nem jó sávba megyek pesten vagy bárhól akkor jelez hogy megyek át a másik sávba ?

Figyelt kérdés
Most költöztem pestre és borzalom van e ilyen térkép ?

2023. máj. 31. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Google mapsben felül nézetből megnézed a sávokat. Ez talán segíthet. De ha van egy sáv lezárás cseszheted.
2023. jún. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 NTBS ***** válasza:
100%
Nincs.
2023. jún. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nem az, amire válaszoltok.

Olyan dolog felöl érdeklődik, hogy ha az úti terv szerint mondjuk balra kellene kanyarodnia, de nem a kanyarodósávban van, hanem jobb szélen. Erre nem figyelmeztet egyetlen navi sem.

2023. jún. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13: azért egy sofőrnek nem lehet teljesen agyatlanul vezetni, többsávos útnál pl. egyértelmű, hogy ha balra akar menni, akkor nem a jobb szélső sávban autózgat, ahogy közeledik a forduláshoz, illetve a táblák is mutatják
2023. jún. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyenek csinálják azt hogy a lehajtón elkezdenek visszatolatni a pályára, mert addigra veszi észre a navi hogy nem jó az irány és bemondja, hogy újratervezés.

Ne a vakon navi után menj! Pláne belvárosban ahol az épületek miatt nagyon durván pontatlan egy átlag gps! 40-50 méter is lehet a pontatlansága! Az kicsit több mint egy sáv nemde? Ott a jó szemed, ott vannak a táblák és a magabiztos szabályismereted, ezekre támaszkodj.

2023. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
A Tesla FSD lesz valami ilyesmi. De azzal már kormányoznod sem kell majd.
2023. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!