Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ütött már el JÁRDÁN biciklis...

Ütött már el JÁRDÁN biciklis vagy rolleres?

Figyelt kérdés
Mi történt utána?

2023. júl. 3. 13:12
1 2
 1/18 anonim válasza:
94%

Engem igen.

Bár ez szerintem nem számít mert a saját öcsém volt és elég fiatalok is voltunk. Igazából mindketten estünk, osszevesztunk aztán kibékultunk

2023. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem, de egyszer rányitottam véletlen a kaput egy elektromos biciklivel full gázzal járdán száguldó nénire. Repült egy nagyot, de komoly baja nem lett szerencsére. Aztán még én voltam a köcsög. Egy hét múlva a szomszédom is. Nem tanulnak semmiből.
2023. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De elvileg járdán nem is mehetnének.
2023. júl. 3. 13:55
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de csak azért, mert már nem hallgatok zenét séta közben, és többet nézek hátra, mint előre. Nem vicc. Ha már szabálytalanul a járdán megy, legalább a csengőjét használhatná. Kedvencem, olyan helyen is jött már nekem majdnem 10 perc alatt 10 biciklis, ahol ott volt mellette felfestve a bringasáv, ráadásul éjszaka, autó sem volt a környéken.
2023. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem pont a járdára nyílik a kapu szóval...
2023. júl. 3. 14:33
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Biciklis egyszer. 5 vagy 6 éves voltam, paneldzsungel. Kiszaladtam az épület sarkánál, aztán pont ott jött egy biciklis. Persze volt úttest, sőt, lakóövezet, szóval (papíron) az úttest biztonságosabb is egy sima belvárosi útnál, mégis a járdán ment. Én még akkor voltam frissen műtve, elvileg 5 hét lett volna a lábadozási idő, de 3 után hazaengedtek, még 4 hét sem volt, kisírtam anyámtól hogy levigyen, aztán rögtön elcsaptak. Ő kihordott egy szívinfarktust lábon, én leporoltam magam és mentem tovább.
2023. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Nem.

De ha latom, hogy eselyes a dolog, mar lendul is az oklom.


Gyakran vagok fat fejszevel, az alkapcsa nem fogja megkoszonni!

2023. júl. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez jogos!
2023. júl. 4. 06:59
 9/18 bazaltkaroly ***** válasza:
#7 És nem félsz, hogy bevarrnak testi sértésért?
2023. júl. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na és aki üti az nem fél?
2023. júl. 4. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!