Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek a Racse01 mennyi...

Szerintetek a Racse01 mennyi kártérítést fog fizetni a károsultnak?

Figyelt kérdés
Nyilván burzsuj emberrel állunk szemben. Vajon elfogadja a felelősségét és egy hét alatt ott lesz a kártérítés az érintett családjánál? Esetleg hirtelen egy beteg emberré válik, aki azt sem tudja mi hogy működik?
2023. júl. 4. 13:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Remélem megtudjuk egyszer ki ez istenverte baromarc, meg azt is hogy vállalja a felelősséget és talán most először valaki azt a büntetést fogja kapni ami ténylegesen jár; életfogytiglant de legalább annyi év börtönt amennyi idős az áldozata volt. Nem úszhatja ezt meg, egyszerűen nem, ideje lenne példát statuálni. A károsult meg halott, neki hova fizessen, amennyiben volt családja maximum nekik, de ez nem fogja őt visszahozni, Ratyinak meg aztán nagy büntetés odaadni a zsebpénzét.
2023. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
#1 : Nézd, vissza nem hozza a pénz az embert, de legalább a családját nem kell még nyomorba is dönteni a pénztelenséggel is! Persze RACSE gondolom most mélyen fog hallgatni, most nem fogja mutogatni magát.
2023. júl. 4. 13:57
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
2: És ha amúgy egyedül élt és senki nem függött tőle anyagilag? A gyilkos autóját sem volt képes kordában tartani, egy igazi senki lúzer aki azt hitte hogy majd attól a szerencsétlen autótól lesz valaki, a valóságban meg egy gerinctelen kis csótány az ember.
2023. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az lenne a legjobb, ha ilyen esetekben a balesetet okozók és résztvevők összes adatát közkinccsé tennék. Arccal, lakcímmel.


Plusz alapvetően az ilyen eseteket terrorcselekmény szintjén kezelnék, ami úgy indul, hogy 20 év letöltendő.

2023. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
27%
Teljesen mindegy, hogy mennyit fog érte kapni, vagy mennyit fog fizetni, megölt egy embert és ezen semmi sem változtat.
2023. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, mert akkor a többi rohadék is így fog ezen röhögni. De a traffipax sem fogja ezeket megoldani. Letakarják a rendszámot és g.eciznek ugyanúgy. Ezek alapból r.ohadékok.
2023. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#4 : Épp erről szól ma a világ! Miért nem a cselekményt bünteted a személy helyett? Nem mindegy ki követ el valamit? Ha egy ismert ember kisfia, akkor kesztyűs kézzel kell bánni vele? Akkor nem lehet ugyanúgy börtönbe zárni egy gyilkosságért, mint egy átlag Jóskát? Ugyanez volt a karton gengszter Ricsárd esetében is...
2023. júl. 4. 20:54
 8/27 A kérdező kommentje:
#5 : Nem véletlenül szankcionálják a bűncselekményeket. Egy következmények nélküli világban nincs törvény.
2023. júl. 4. 20:54
 9/27 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha nem szankcionálják ezt sem, akkor a sok idóta állat csak konstatálja, hogy na újra gyilkolt valamelyikünk, megúszta ő is, akkor, holnap este egy futam az Árpád hídon? Sürgősen el kellene kezdeni szedni a fejeket, különben sosem lesz visszatartó erő, sosem lesz ennek vége! Már akkor is börtönbe zárnám őket ha ilyenen kapom, akkor is ha senki nem sérült meg, mert ilyet emberek között nem csinálunk! Ha valakit ugyanígy kivégeznek akkor meg életfogyt, életet az életért, aztán gondolkodjon a köcsög minden nap azon, hogy nem így kellett volna és hirdesse az iq minuszos haverjai körében is.

Ti láttátok a fotókat amúgy? A tőből leszakadt, úttesten heverő lábról? Ilyen mészárlás véghezvitelét egyszerűen nem lehet elbagatellizálni.

2023. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Rémisztő ami az utakon megy.


Az a baj, hogy egy ilyen agyhalott egyetlen pillanat alatt bárhol, bármikor megölhet minket.


Én nemrég egy hasonló mercis "versenyző" elé soroltam ki majdnem. Gyömrői úton haladtam, külső sávból akartam átsorolni a belsőbe, mert később a külső megszűnik.


Forgalom ritmusával haladtam, már tettem az indexet, húztam is volna át. Tükörbe is belenéztem előtte, de megmondom őszintén nem is vártam más autót, mert korábban a belső az balra kanyarodó sáv volt így leginkább csak a mögöttem lévő autókra figyeltem.


Na ebből a balra kanyaróból jött egyenesen egy Mercedes minimum 100-120-as tempóval. Ha egy pillanattal korábban elkezdem a sávváltást akkor vagy halott vagyok, vagy "lepattan" rólam és becsapódik a közeli buszmegállóba, vagy egy szemből érkező autóba.


A végeredmény garantáltan halál vagy súlyos sérülés lett volna. És nyilván engem ítéltek volna el mert hát az elsőbbség a gyorshajtónak is jár akkor is ha az összes létező szabályt áthágva esélyt sem ad neked.

2023. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!