Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet készpénzért legálisan gyorsulási versenyezni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 4. 23:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem ha az egyik nyer, azé a feltett pénz.
2023. júl. 4. 23:06
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Sehol.
2023. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Bárkivel megegyezel és egy elzárt magánterületen mehet a balhé. Csak hát ki fog egy ilyen komoly tétet betartani...
2023. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hungaroringet kibérlitek egy estére, és kedvetekre gyorsulhattok.

Vagy az Euroring Örkény-Pusztavacs/M5 mellett. Kb 200m a célegyenes

Kunmadaras 2km full egyenes


Gondolom nem így értetted a kérdést, de ezek a lehetőségek.

2023. júl. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Elmész versenypályára nyílt napra, és csinálsz egy "gentleman's agreement"-et azzal, akivel gyorsulsz. Oké, szerencsejáték és adócsalás, de majdnem legális. A lényeg, hogy ne közúton csináljátok.


Amúgy meg ne gyorsulásizzatok, hanem menjetek ki pl. Kakucs nyílt napra. :D Vezethetsz mindenféle f*sza autót, mondjuk a többség 30-cal vezeti. :D

2023. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Na és mondjuk nincs olyan Facebook zárt csoport, ahol ilyesmire komoly versenytársat lehet találni, már mint kihívni versenyre, akinek komoly autója van?

2023. júl. 5. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:
97%
#6 Akinek komoly autója van, az a komoly, versenyzős autóját az általa kedvelt versenypályán tárolja, bérel mellé boxot stb. Értem én, hogy az Árpád hídi gyilkosokhoz hasonlóan Dom Torettót akarsz játszani közúti, neadjisten lakott területen, de nem fogunk asszisztálni hozzá. Én speciel nem is tudnék. Csak azt sem értem, minek írtad bele a kérdésedbe a legális szót, amikor tisztában vagy vele, hogy ennek semmi része nem legális.
2023. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!