Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ma koccantam egyet a kocsimmal...

Ma koccantam egyet a kocsimmal, és most olyan “bénának” érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma reggel munkába menet kikanyarodott elém hirtelen egy Ford.

Megnyomta a gázt, szóval nem volt para, viszont a következő lámpa(kb.300 m múlva) hirtelen sárgára váltott, erre besatuzott előttem…

én egy Suzuki Swift-el jàrok

( abban ugye nincs abs, sőt semmi), és ahogy fékeztem, befogott a kerék és belecsúsztam.

Esett és csúszós volt az út, olyan érzés volt végig mintha jégen csúsztam volna.


Megoldottuk, jó fej volt, nem jött ki a rendőr, mert az ő kocsijának semmi baja nem lett, csak letört a sport lökhárítóból 2db (100 ezer ft érték), azt meg kell térítenem, erről írtunk papírt is, elismertem a felelősségem!


Viszont a Szuzinak felgyűrődött az eleje és most épp alkatrészeket nézek hozzá, kb. 200-250 ezer lesz megcsinálni.


Jelenleg 23 éves vagyok 2 éve van jogsim, és még sosem csináltam balesetet, pedig céges teherautókkal is rendszeresen járok… most olyan csalódottnak és bénának érzem magam, hogy ez történt…:(



2023. júl. 5. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyu ez bárjivel előfordulhat.
2023. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi. Én is 6 év vezetés után múlt hónapban koccantam. Ugyanígy, előttem befékeztek én már hiába tapostam a féket, az ABS ellenére belecsúsztam a nedves úton. Ez van, majd túlteszed magad rajta.
2023. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Mindenkivel megesik. Ne rágódj ezen, főleg, hogy az előtted haladó sem akadt ki. Aki vezetni akar forgalomban, az készüljön rá, hogy ilyen megeshet vele.
2023. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én durvábban jártam. Toltam neki télen friss jogsival hóesésben városban 70el nulla követési távolsággal, aztán a szituáció ugyanez volt, hogy sárgára váltott és hirtelen fékezett aztán úgy beledurrantam hátulról, hogy 2 rohammentőnek kellett jönnie, a tűzoltók a hátul ülőket feszítővágóval szedték ki.


Be vonták 2 évre a jogsimat, azóta igaz vezetek ismét de már megváltoztam és átértékeltem magamban mindent. Mi sem bizonyítja jobban, minthogy miután visszakaptam a jogsit 22 év telt el és egy karcolást sem csináltam.

2023. júl. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mióta visszakaptam*
2023. júl. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!