Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi értelme van a gyorshajtásna...

Mi értelme van a gyorshajtásnak? Mi értelme van kockáztatni a saját és más épségét és dolgait?

Figyelt kérdés

2023. júl. 5. 11:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező! Sosem hajtottál gyorsan? Sosem? Tehát minden korlátozást betartottál? Egyetlen km/h-val sem mentél soha gyorsabban? Ezt azért marhanehéz elhinni! Már ne haragudj!
2023. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
45%
amiért a mentő is túllépi a sebességkorlátot: gyorsabban odaérsz az úticélodhoz. főleg, ha késésben vagy.
2023. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Szerintem az ember sosem lesz elég tapasztalt ahhoz, hogy túllépje a szabályokat."

ilyen erővel kivehetnénk a relatív gyorshajtás fogalmát a jogszabályokból. elvégre ki vagyok én, hogy megállapítsam, mennyivel lehet biztonságosan haladni hóviharban?

2023. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Azon röhögök, hogy jól lehúzták az első válaszadót - "provokatív kérdés, hogy egymásnak essenek az emberek" --- aztán jól egymásnak estek az emberek... :D
2023. júl. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki a vezetés élvezetéért akar gyorshajtani, az menjen németországba, vagy Mogyoródra. A közút nagy nem erre való.
2023. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!