Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ma Dunaújvárosban egy közleked...

Ma Dunaújvárosban egy közlekedési lámpás kereszteződésben a forgalommal átmentem egy tilos jelzésen. Nem tudom hogy az a kereszteződés kamera által megfigyelt e.Ez hogyan lehet megtudni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 18. 09:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Megfigyelő kamera van ebben az útkereszteződésben, de azt nem tudom hogy rögzíti e az eseményeket.
2023. júl. 19. 07:06
 2/5 bazaltkaroly ***** válasza:

Nézd meg Google utcaképen, vagy személyesen, hogy van-e ott kamera. Ha véde van, és be volt kapcsolva, akkor holnapra ott lesz a büntetés, ha csak sima térfigyelő kamera van ott, akkor más a helyzet. Ha valaki meglátott, és feljelentett, vagy baleset történt, akkor elő vehetik megnézni, de ha nem történt baj, vagy nem házmesterkedett be senki, akkor nem fog senki a felvételhez nyúlni, mert azt a kamerát nem figyelik 0-24 órában.

Na rágódj ezen, megesik bárkivel, de legközelebb figyelj oda jobban, mert baleset is lehet a vége.

2023. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ: Én személyesen nem tudom megnézni már ezt a kereszteződést, mert Szolnoki lakos vagyok, és csak átutazóban voltam Dunaújvárosban. Nem is vagyok ott ismerős, nem is emlékszem arra az útkereszteződésre, de már két hete eltelt, még semmit nem kaptam az ügyben, lehetséges azért mert más a lakcímem. Nem?
2023. júl. 21. 09:50
 4/5 bazaltkaroly ***** válasza:
Ha küldtek csekket, akkor az a bejelentett lakcímedre érkezik, vagy elektronikusan az ügyfélkapudra, ha van. Utána kell járnod, hogy jött-e oda valami. De szerintem nem lesz ott semmi, mert nem történt baleset.
2023. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ: Nem jött semmi.
2023. júl. 22. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!