Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autópályán minek tér vissza...

Autópályán minek tér vissza valaki a belső sávba?

Figyelt kérdés
Adott egy szituáció, valaki a belső sávból kisorol a külsőbe, hogy elengedjen egy gyorsabbat. A szélső, ahová kisorolt, üres. De emberünk a gyors autó elengedése után visszatér, visszasorol a belső sávba úgy, hogy a szélső, amibe az imént sorolt ki, amit most elhagy a belső irányába, az teljesen üres, ahogy mondottam. Aki így tesz, az miért, milyen megfontolásból teszi ezt? (Még annyit, hogy olyan pályán, ahol egyik sáv sem kátyús.)

2023. aug. 22. 20:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%

Balra fog tartani Letenyénél.

(Nincs rá épelméjű magyarázat)

2023. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
M3 Nyíregyháza féle, mindent elárul a két sáv közti különbség 😀
2023. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

"M3 Nyíregyháza féle, mindent elárul a két sáv közti különbség 😀"


Kérdésben: "Aki így tesz, az miért, milyen megfontolásból teszi ezt? (Még annyit, hogy olyan pályán, ahol egyik sáv sem kátyús.)" Tehát mégegyszer:

Még annyit, hogy olyan pályán, ahol egyik sáv sem kátyús. Azaz: a két sáv egyforma minőségű. Egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál. Vágesz?

2023. aug. 22. 20:36
 4/21 anonim ***** válasza:
28%

Engem erdekelne, nálunk melyik pályán nem kátyús a külső? Én még arra nem jártam.

Még a pár éves burkolatú útjainkon is akkora gödrök vannak, hogy sosem tudom törik-szakad-e valami, mikor 130-al belemegyek.

2023. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem balra kanyarodáshoz készül fel, akkor valószínűleg az van a háttérben, hogyha a külsőben menne és utolér valakit, akkor az előzéshez néznie kéne a tükröket, esetleg lassítania/gyorsítania kéne és ez nagyon fárasztó.
2023. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
"néznie kéne a tükröket, esetleg lassítania/gyorsítania kéne és ez nagyon fárasztó" - ha valaki alkalmatlan a vezetésre, az miért ül autóba?
2023. aug. 22. 20:49
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

Utminoseg, nem csak a kátyú van.


Azért mondtam menj arra.

Az ut egyik fele más anyagból van, nagyon hangos. 😀

Sem kátyú, semmi másra nem kell gondolni.

2023. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
#6: nincs tudatában vagy nagyon sürgősen el kell jutnia valahová autóval.
2023. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon egyszerű a válasz, mert egy nő a sofőr. Ők mennek folyamatosan a belső sávban, mert az biztonság érzetet ad nekik.
2023. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Érdekes én szerintem életemben nem láttam ilyet, pedig sokat pályázom. Gondolom ez csak a belső sáv mániás kérdező napi kérdése.
2023. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!