Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kinek van elsőbbsége Floridába...

Kinek van elsőbbsége Floridában, ahol a kereszteződésben 4 Stoptábla van és nincs jobbkéz szabály?

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Aki előbb odaért.
2023. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki megáll és érkezési sorrendben haladnak tovább.
2023. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2023. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Sokkal jobb lenne itthon is, a jobbkézszabály helyett. Ezt a jobbkezezést már régen el kellett volna törölni.
2023. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg nem lenne jobb, mert itt fejben kell tartani, hogy ki mikor érkezett a kereszteződésbe. 1:55-nél mutat is erre egy jó példát, hogy mikor lehet problémás ez a szituáció. Egyszerre érkezik sok autó a több sávos utakon, de a gyalogos blokkolja a forgalmat, közben érkezhetnek még mások is. Tegyük fel, hogy az elől állók még talán megjegyezték a sorrendet és mindenki tisztában van vele, de aki később ért oda, az honnan tudja, hogy ki mikor megy?
2023. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 winR válasza:
Nemrég voltam kint, elég sokat vezettem, valóban úgy működik, hogy aki odaér először, az mehet elsőnek. A STOP tábla sokkal nagyobb biztonságot ad, mint a jobbkéz szabály. Én kint azt tapasztaltam, hogy mindenki betartja.
2023. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!