Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kinek kell szólni, ha látok...

Csomorkány kérdése:

Kinek kell szólni, ha látok egy útra pottyant tárgyat, és szeretném, ha eltűnne?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy útra pottyant műanyagládát, nem volt túl nagy, de azért nem bántam, hogy nem mentem keresztül rajta. A 112-t aránytalannak találtam hívni, mert életveszélyt nem jelentett, de akkor kinek szóljak? Pesten, mire megállok és visszamegyek, fél óra az életkémből, és némi életveszély. Talán nagyobb, mint a láda...
2023. szept. 19. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
kiszállsz, és odébbhúzod.
2023. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Azért egy motorosnak akár az életét is veszélyeztetheti és valóban a lehúzás az útról lett volna a legegyszerűbb.
2023. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Az út kezelőjének jelezheted.

Pesten ez a BKK közút.

2023. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

XD hàt remèllem autòpàlyàn mentèl ès nemtudtál megàlni…

De ha nem..appàm ilyen potyó kèrdèst..

Èn mèg nem hajtottam ès az ùton volt valami komolyabb dolog hàt istenem odamentem lehajoltam ès elkùrtam onnan a vèrbe…

Nemesett le az aranygyûrû az ujjamrol

2-3hete pedig munkàbamenet egy epaleta volt az ùton SZERPENTINEN!

Ès pont a kanyarban voltam ès akkoris 20màsodpercre megàltam lerùgtam ès mentme tovàbb..kezdem azthinni nemnis zavar az tèged annyira…

2023. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a konstruktív válaszokat, különösen vidéki versenyzőinktől, akik még nem láttak pesti forgalmat.
2023. szept. 19. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Ja igen a vàrosban nem is lehet megàlni.. vàrosvidèki versenyzôkèm..

Szòval nem autòpàlyàn közlekedve ès az annyira borzasztòan zavarò làdika így kifogott a vàrosvidèk versenyzôin? Hmm 🤔 ez egy troll kèrdèslehet csak

Mert ugye megàllni egy pillanatra ès elviselni azt a 10sec dudàlàst meg @zdmegolàst mèg arrèbrùgod azt a sz@rt az ùtrol az nem megoldàs

Esetleg ha kocsival megtudod közelíteni fèl karral bedobod az anyòsra/hàtra ès gòl el van intèzve a szàmodra is roppant zavarò kellemetlensèg ès esetleg mèg màsokat is megkímèlnèl valami kelllemetlen helyzettôl vagy balesettôl…hanem hazaèrve majd a gyk.-en megkèrdem hogy ugyan mit lehet tenni egy fika mûanyag dobozkàval az ùton?

:D gondolom a raklap kèsz kàoszt idèzett volna elô benned a szerpentinen…

2023. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha már ennyit lovagoltok rajta, tényleg autópálya felvezető szakasz kb. folyamatos forgalommal. Lakcímet ne írjak?
2023. szept. 20. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!