Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Fedélzeti kamera felvételét...

Fedélzeti kamera felvételét hogy tudom megnézni?

Figyelt kérdés
Üdv. Most rendeltem egy alsó kategóriás teljesen egyszerű kamerát, ezelőtt nem használtam ilyet. Addig oké hogy bele teszek egy SD kártyát és megy a buli, de ha kéne az addig felvettekböl egy részlet azt úgy megtudom nézni hogy az SD kártyát berakom a telefonomba?

2023. szept. 30. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

A leírásba mit ír erről?

Ha van laptopod, pc-d arról egyszerűbb, de egyébként igen, az sd kártyát beteszed egy olyan készülékbe ami képes videót lejátszani és ott megnézed.

Az ilyen kamerák többnyire 3-5 perces felvételeket készítenek hogy az adott eseményt könnyebben megtalálja az ember. Nekem egy kijelző nélküli fajtám van amivel wifin keresztül lehet telefonnal vagy bármilyen eszközzel rácsatlakozni és akkor lehet nézni felvételt meg beállításokat kezelni az adott programmal. De USB-n keresztül laptopról is hozzá lehet férni a felvételekhez.

2023. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az adott típusnak megfelelően.
2023. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kártyaolvasóba rakod a kártyát és bedugd a pc-be. És ott megtekinted a kamera beállításainak megfelelő hosszú videókat. És a kártyaméretnek megfelelően tudsz időben visszanézegetni. Ha nem bírod lejátszani, a Vlc vagy Potplayer kb. mindent lejátszik. Ha nincs kártyaolvasód, holnap vegyél egyet.
2023. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van és a laptopba megtudom nézni.

[link]

2023. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem telefonon kívül nincs más, ezért érdekelt a dolog, de ha azon (is) megtudom nézni az tökéletes.
2023. okt. 1. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!