Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az igaz, hogy október 16-án,...

Az igaz, hogy október 16-án, szombaton a 4es úton pilis-monorierdő környékén traffiztak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igaz
2010. okt. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igaz, /monorierdön lakom/
2010. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy már, ne emészd magad 1 hónapig. November elején jön a csekk, befizeted, és legközelebb majd lassan mész.
2010. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Retkes büdös paraszt rendőrök!!! Úgy rühellem őket mint a szart. A cigányokkal meg basznak foglalkozni. De ha már 50 helyett 60al, vagy netalántál kúrva gyorsan, fénysebességgel, azaz 70-el mész, már küldik a bírságot. A mocskos tetvek pénzbeszedő kúrva anyjukat!!!!!!
2010. okt. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na! Csak őszintén!!!
2010. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6:35-ös, ha 50 helyett 60-nal mész, még nem küldenek csekket..
2010. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolso! már hogyne küldenének 10% a "türéshatár" tehát 50helyett ha már 55-tel mész akkor bizony jön a csekk!
2010. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ugy tudom, hogy már megszűnt a %-ban való kifejezése a túllépésnek, éppen az miatt, mert ésszerűtlen volt. Ugyanis ha 10 % lenne a tűréshatár, akkor egy 20-as táblánál ha te mondjuk a kocsid órája szerint pont 20al mész, lehetséges hogy megbüntetnek, ugyanis ha a rendőr bemér, lehet hogy 22-t mutat a radarja, a muszerek, és a Te km órád pontatlansága miatt. Másrészt ha meg autópályán mondjuk 140-el mész, akkor meg nem büntetnek meg, mert még benne van a 143-as tűrésben.

Szal én ugy tudom, hogy általában 15km/óra az, amiivel ha túlléped, akkor begbüntetnek. Magyarul 50es táblánál, 65 fölött. Szerintem igy jóval reálisabb is, bár hallottam olyat hogy valakit 62-re is megbüntettek, uh nem szentírás amit irtam. :)

2010. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolso, igen ám de azt ne felejtsd el h miért %-ban adják meg, azért mert minden auto km orája többet mutat a valos sebességnél, tehát tök logikus
2010. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem törvényszerű hogy minden autó km órája többet mutasson mint a valós sebesség. Egyébként is sokmindentől függ hogy mit mutat (gumiméret, guminyomás(bár csak picit), gumik kopása, stb...)Bár nem tudom biztosan lehet igazad van, de én ilyen szbályról nem hallottam hogy az autógyártóknak igy kéne gyártani a kocsikat vagy asonló...
2010. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!