Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vizsgázott valaki a győr...

Vizsgázott valaki a győr megyei vöröskeresztnél elsősegélyből, október 1-óta? Mennyire szigorúak és mit kellett csinálni (stabil oldal, újraélesztés)?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 16:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha nekem nem megy az újraélesztés bizonyos részei (nem bírom lenyomni mindig 4-5cm-re a mellkast ) akkor meghúzhatnak?
2009. dec. 7. 16:47
 2/5 anonim válasza:
100%

De még hogy!

Am hogy érted h nem tudod lenyomni 4-5 cm-re? Csak erősebben kell nyomnod!

De ha kifejted segítek szívesen!

2009. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy megy a befúvás ,megy a tempó is , itt a percenkénti 100-as ütemre gondolok,de ha tartom ezt a tempót akkor nem tudom lenyomni a mellkast 4-5 cm-re ha letudom nyomni akkor meg nincs meg a percenkénti 100 kompresszió.Köszi a választ,ha volt els. segély vizsgád légyszi írdle milyen volt mit kellet csinálni.(mármint az új elsősegély)Köszi
2009. dec. 7. 17:05
 4/5 anonim válasza:

Na igazából én nem 100 lenyomást hanem 30-at tanultam,és 2 befuvást.

Szerintem neked azért jelent gondot a lenyomás,mert 100 az elég sok.Erre igazából nincs tippem,nem tudsz mást csinálni,mint odafigyelni,hogy jól nyomd le!

És ne félj a bordatöréstől.Azt mondják egy szabványos jó kompressziónál egy-két borda eltörik.

2009. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
meg nálunk még a tanár nem mondta h 4-5 cm re kellene lenyomni
2009. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!