Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezt nem tudja kimagyarázni?

Ezt nem tudja kimagyarázni?

Figyelt kérdés

Tegnap ráfutásos baleset sértettje lettem. Városban közlekedtem nappal szemben, közvetlen egy gyalogátkelő előtt állt egy busz így nem láttam távolabbról a gyalogost, ezért kicsit nagyobb fékezés kellett hogy meg tudjak állni. A mögöttem levő meg nem tudott időben megállni így belém koccant.

Az illetőről annyit érdemes tudni, hogy a városban egy mondhatni közismert tapló, igazi vállalkozó amiben pénzét látja ott száz ügyvédet megpróbál kidumálni akár gerinctelen módon. Ezt már többször hallottam többektől a városban, most én is megtapasztaltam.

Mivel ott helyben nem ismerte el a felelősségét sőt még neki állt feljebb, rendőrt hívtunk ahol a rendőr megállapította hogy én szabályosan közlekedtem, ő volt az aki nem tartott megfelelő követési távolságot és nekem koccant. Ő akkor sem ismerte el a felelősségét így a rendőrség részéről feljelentés történt az ügyben. De a parasztja ekkor sem hagyta abban, konkrétan azzal fenyegetőzött hogy behajtja rajtam az autójában keletkezett kárt.


Itt jön a kérdés: ilyen esetben mikor rendőri helyszínelés is történt, kizárt hogy ki tudja magyarázni hogy ő volt a vétlen fél? Plusz pechjére pont neki mint károkozó volt fedélzeti kamerája, azt nem tudom hogy a felvételt megnézte-e a rendőrség.



2023. okt. 24. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a rendőrök által is készült jegyzőkönyv akkor biztosan nem tudja kimagyarázni. Persze perelhet meg minden, majd a nyakába akasztanak egy jó kis perköltséget is a végén.
2023. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet kimagyarázni. Ő volt a hibás nyilvánvalóan, a rendőröknek is nyilvánvaló, nagyon helyes, hogy hívtad őket.
2023. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!