Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek a magyar autóvezet...

Szerintetek a magyar autóvezetők hány százaléka nem használja egyáltalán az indexet kanyarodáskor, sávváltáskor?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Olyan csak nincs, hogy egyáltalán nem, de azt napi szinten látom, hogy bizonyos helyzetekben hanyagolják eggyesek, pl városon kívül sávváltáskor sok ilyen sorol be elém. Napi szintem, a melóbajárós 2x30 perces utam alatt minimum 2-3 ilyen autós van mindkét irányban. Így is az a tipem, hogy 0,01%-a a sofőröknek ilyen, ami elég magas szám.
2023. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

30,abból 29,5 béjemvés.XD

Egyébként a tulokSUV prémiumosok szokása,már akkora az egojuk,hogy a holdat karcolja,igen ők azok az ember feletti pénzes élőlények,akik már nem tartoznak semmiféle kötelezettséggel,illendőséggel,tapintatossággal az emberek felé.

2023. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
#2 Én már így nem általánosítok. Ment már elöttem régi Suzukis, Alfás, de még egy Opel Zafira is kilométereken keresztül, zombi módra irányjelzések nélkül.
2023. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
23.76 %-a.
2023. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Pfuu micsoda problémák vannak. Pont ezekkel nincs semmi baj csupán az ostoba szalonna zabáló magyar kocka feje ettől ráránt kétszer. Világért sem baj hogy én abból látok többet akik össze-vissza bevágnak eléd vele vagy közli az akaratát. Na ezeket a f.opókat kellene büntetni.
2023. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Woody85 válasza:
53%
Szerintem 2% nem használja, és inkább azok nem használják aki egy kézzel vezet, olyan helyen fogja a kormánykereket ahol nem éri a jelző kapcsolót.
2023. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Az ötöskéről (okt. 27. 16:46) eszembe jut egy ismerősöm, akitől megkérdeztem miért nem indexel?

Válasz: "Mert akkor megtudják a szándékomat!" :-(

Általában a primitív, bunkó, felkapaszkodott senkik lesz@rják a többieket!

2023. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!