Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Leszakadt a lökhárító, ha meg...

Leszakadt a lökhárító, ha meg tudom mozdítanina kocsin?

Figyelt kérdés
40 helyett 60-al mentem át egy útépítésnél a szintkülönbségen. Olyan volt, mintha a vasúti átjárón rongyolnék át gyorsan, értitek. És látszólag nincs semmi a kocsin. De kicsit meg tudom mozgatni a lököst, az normális?
2023. okt. 29. 06:03
 1/6 MGéza ***** válasza:
33%
Normális, a nagyobb sebesség miatt jobban belengett a futómű, nagyobbat ütött az szintkülönbség. Kis alapvető fizika, semmi más.
2023. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ugye nincs leszakadva 😥😥😥😥😥 azert hogy egy picit meg lehet mozgatni....
2023. okt. 29. 07:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy leszakadt.

Az új autókra nagyon puha, hajlékony lökhárítót szerelnek, hogy a gyalogosoknak ne okozzon akkora sérülést.

Ha nem lóg és a mozdítás után visszaáll az eredeti pozicióba, akkor nincs leszakadva. Ezt azért ránézésre el lehet dönteni.

2023. okt. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MGéza ***** válasza:
37%
Nem szakadt le. Pici holtjáték természetes.
2023. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Ha többet mozdul, mint eddig akkor nem normális. ilyen egyszerű

Meg kell mutatni egy hozzáértőnek, ha ennyire bizonytalan vagy. Neten ebből nem lehet megállapítani

2023. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4. A lökhárítónak holtjáték !! 🙈🙉🙊🙊
2023. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!