Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jövőhéten kezdek GLS futárként...

Jövőhéten kezdek GLS futárként, szerintetek a belvárosi parkolást, hogy fogom tudni jól megoldani, hogy senki ne kössön belém?

Figyelt kérdés
Mert azért nézegettem sok olyan helyzet van, hogy kb félig fent kell álljak pl a járdán, és úgy tuduk csak megállni, ezért büntet a rendőr, kb 2-3 perc amíg átveszik a csomagot
2023. nov. 1. 18:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
:D volt ma egy érdekes dolog, Vasas-ra vittem egy címet, és ott az út közepén egy részeg cigánynő sétált, és folyamat jött a kocsifelé, és folyamat lassítottam, és elkezdett orditozni, hogy én elütöm :D furcsa volt
2023. nov. 6. 17:25
 12/16 A kérdező kommentje:
Kis visszajelzes! Hat azert most mar kezd erdekes lenni. Sok a cim :D nehezen talalom a cimet, ugyfel nem elerheto..
2023. nov. 10. 05:35
 13/16 bazaltkaroly ***** válasza:
84%
Beszéltem a futárral. Azt mondta, hogy ő is szokott megállni tilosban, ha nincs más lehetőség, és szólt már rá rendőr ,de sosem büntették meg. Az jó tanács, ha indulás előtt felcsörgeted a címet, ha van megadva szám.
2023. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen azt szoktam, hívom a címet elötte, viszont ami még lassít, hogy vezetés közben nem nagyon tudok telefonálni :D
2023. nov. 10. 15:24
 15/16 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Javaslom vegyél egy headsetet, így tudsz telefonálni. Indulás előtt írd be a számot és menet közben tudsz beszélni. Ha nem veszi fel, akkor általában a fülesen lévő hívás gomb dupla nyomásával újra tárcsázza. Ajánlom a Jabra valamelyik termékét (nem reklám, tapasztalat). Nagyon jó, kitartó készülékeket árulnak, és árkategóriában a legjobb. Nekem Jabra Talk 5-öm van, és nagyon sokat használom. :)
2023. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, beszerzek egyet mert így sok idő elmegy
2023. nov. 10. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!