Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha kihívom a rendőrséget mert...

Ha kihívom a rendőrséget mert valaki 20 mp.-ig nem fordul be balra kereszteződésben holott senki nem jön, és csak tököl, és videóm is van róla azt megbüntetik?

Figyelt kérdés
2023. aug. 16. 14:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Forgalom indokolatlan akadályozása, de nem fognak 20 másodperces várakozásod miatt komolyan venni a rendőrök, mellesleg az "indokolatlan" dolgokat nagyon könnyű bevédeni, azt is mondhatja, hogy felvillant valami hibajelzés a műszerfalon, nem tudom hova lehúzódni és elfelejtette bekapcsolni a vészvillogót. Nyilvánvalóan tudja mindenki, hogy valószínűleg amúgy a telefonját nyomkodta, de azt nem fogod bebizonyítani.
2023. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
A sztori ott bukik meg, hogy kûrvára nem hivod ki ennyiért a rendőrséget . Bohóc.
2023. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen esetben a tek is vonulni szokott.
2023. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Lol
2023. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Mégis honnan tudod, hogy senki nem jön?

Nem kikanyarodóként bennem is felmerült, hogy mögöttem mennyire izgatott, de hát én láttam, amit ő nem. Pl. hogy rendes sebességen közeledik valaki, és nem sokkal a kereszteződés előtt megáll. Vagy behajt kapun. Vagy azt, hogy nem tudnék kimenni, mert torlódás van, és semmi értelme beragadni. Meg jobbról is lehetnek olyan dolgok, amiket ő nem lát és én igen.

2023. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Téged fognak megvágni, mert indokolatlanul tettél bejelentést, ha egyáltalán nem nevetnek ki eleve. De gondolod, hogy 20-30 perc, egy óra múlva is még ott fog kukkolni, hogy menjek-ne menjek? Ha van felvételed, akkor azzal te is be tudsz ballagni. Vagy elküldeni e-mailen. De minek?
2023. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Fogadjunk egy frissjogsis kamaszgyerek vagy aki megkapta apa kocsiját,és most tolod a menő gyereket.
2023. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tököl, ha ott állt akkor oka volt! Pl. nem tudta hirtelen merre kell mennie és gyorsan megnézte. Amúgy ja, elküldenek a sunyiba.
2023. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen komoly helyzetekre Amerikából szokták kihívni a Swatot és tűz engedélyt is adnak nekik. Ja nem.
2023. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Swat elfoglalt, akkor Észak-Korából jön kivégzőosztag.
2023. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!