Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért haladnak át az emberek...

Miért haladnak át az emberek a tiltó jelzésű vasúti sorompókon?

Figyelt kérdés
1. Miért nem veszik észre? 2. Ha nem látják, milyen a jelzés, miért hajtanak tovább, ha a sötét fénysorompónál is meg kellene állni? 3. Ha a fénysorompó piros jelzését sem látják, akkor mire figyelnek a járművezetők?
2010. okt. 20. 00:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a darwin díjra hajtanak...
2010. okt. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeli roggyantság! Hisz olyan volt nem is egy amikor egy autó megállt mert látta hogy jön a vonat az utána jövö kikerülte és elcsapta a vonatot.
2010. okt. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
0%
Valamikor fölöslegesen zárják le már jóval előbb az átjárót. Akkor jóhogy én is kikerülöm... :D
2010. okt. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Sietnek talán..
2010. okt. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

"Valamikor fölöslegesen zárják le már jóval előbb az átjárót. Akkor jóhogy én is kikerülöm..."

Honnan tudod, hogy éppen fölöslegesen zárták le?


Egyébként a fehér jelzés sem azt jelenti, hogy szabad az út (nem véletlen nem zöld színű). Elvileg annál is meg kéne állni...

2010. okt. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt tanulták valahol hogy ezt következmény nélkül is megtehetik!Van ismerős,barát,családtag a rendőrségen vagy valahol a "Hatalom"-ban aki kihuzza a sz...ól ha rosszat csinál és megbukik.Vagy a "megveszlek kilóra paraszt"csoportba tartozik.Vagy csak egyszerüen figyelmetlen,siet és annyira elvan havazva hogy nem vesz olyan jelentéktelen dolgot figyelembe mint egy lezárt sorompó.

Arról a nem kis létszámú csoportról nem szóltam még aki azért megy át mert látta hogy az a fekete BMV-s is átment és ha annak szabad akkor neki is!!

Pedig amit szabad Jupiternek azt nem szabad....!!

Ha egy ember felelősen gondolkodik akkor- ha tesz is ilyet- akkor nagyon-nagyon körülnéz mielőtt átslisszan!

2010. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
én mindig megállok, és továbbra is megállok ha piros a lámpa, nekem van egy barátom, akinek a nevelöapjának az volt a szokása h mindig átment a piros jelzés ellenére, és tavaly "sikeresen" jött is a vonat, a barátom tulélte, az anyja, meg a nevelöapja szörnyet haltak!
2010. okt. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha én valakivel utazik és átmegy velem a piroson én megállitom és ugy verem szájba hogy összeesik. utána meg én vezetnék tovább
2010. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Hogy miért?....egyszerü a válasz: mert NEM NORMÁLISAK!
2010. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Beatrix17 ***** válasza:
76%
Mert Magyarországon élnek!Ha ezeket a körülményeket túl élik,egy vonat meg sem kottyanna nekik...
2010. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!