Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem szeretik gyakorta,...

Miért nem szeretik gyakorta, sőt néha kifejezetten meg is tagadják a Budapest belvárosában történő közlekedést jómódú férfiak, akik nagy autókkal járnak?

Figyelt kérdés

A munkában a főni gyerek, aki egy kinevezett ügyvezető amúgy, már vett egy rakás céges autót, amit gyakran használ saját célra, és magának is vetetett 40 milliós BATÁRT, a korábbi szedánjai mellé, aztán olyan helyzetek voltak, hogy nem volt hajlandó bemenni aláírni egy 2 millió eurós üzletet a belvárosba, ezért a partnernek kellett bevinnie.


Nem nagyon értem, hogy erős és biztonságot jelentő autókkal jár (200-300 lóerős 4-6 hengeres dízelek), aztán nem mer bemenni városba?


Akkor kinek és hol emberkedik ezekkel a kocsikkal? Az autóutakon és autópályán belső sávban mindenkit levillogva?


Komolyan nem értem, más hasonló kategóriás embertől is hallottam sirámokat, hogy útálják a vezetést a városban.


Nekem 30 felett lett kocsim, és kezdtem el vezetni budapesten 10 éves jogsival és nagyon sok év kihagyás után, aztán sosem ugatott nekem a többi autós, gyalogosok és biciklisek sem másztak elém, a parkolókban sem húzták meg a kocsim 2 év alatt.


Lehet hogy az autóvezetési stílus is tükröz valamit az intelligenciából vagy az érzelmi temperamentumból?


nov. 25. 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a lószar ez az ostoba picsogás...?
nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Mi ez az ostoba általánosítás?

Egyetlen példából általános következtetést levonni...?

nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy nem mer vezetni pesten?

Szimplán nem szeret a dugóban tötymörögni.

De ez valóban inkább navajgás, mert neki futja rá, neked meg nem

nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki drága autóval jár még nem biztos, hogy tud is jól mindenütt vezetni. Ahogy az sem, hogy ész nélkül megy vele.
nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

sztem egy modern automatás autóval budapesten poroszkálni nem nagy feladat


ráadásul ha mindenki beenged mert FÉL a nagy autótól és a benne esetlegesen utazó aggressziv komáktól

nov. 26. 09:58
 6/16 anonim ***** válasza:
jóvan
nov. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm
nov. 26. 10:09
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy agresszív koma ül benne. Lehet focista a srác és csak azt gondolja magáról, hogy tud boxolni, mint Kabát Peti.
nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Hintalow ***** válasza:
Hát b@szod, èn sem vezetnèk a belvárosban, munkában nem győzöm udvariasan visszautasìtgatni (az amúgy nagyon kedves) folyamatosan autóval járó kollègám felajánlását sokszor, hogy elvigyen kocsival (kb ugyanarra lakunk) mert nem akarom szembesìteni vele, hogy tömegközzel/bringával harmad annyi idő alatt otthon vagyok 😅😂
nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

háttttt 9-es nem tom, én anno ki kellett járjak bkv-val egy átszállással valahova és 1 óra volt az út


kocsival 25-30 p


az ökölszabály az hogy városban kocsival kb 2 perc 1 km


biciklivel és bkv-val feleannyira vagy gyors


gyalog pedig negyedannyira

dec. 3. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!