Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hétvégén repülnöm kell Rómába....

Hétvégén repülnöm kell Rómába. Nagyon félek. Esélyeim?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem adok 10%-nál többet arra, hogy túléld... Még ejtőernyő sincs a gépen!

(viccet félretéve: a repülés semmivel sem veszélyesebb, mint a közúti közlekedés, mert igaz, hogy magasan vagy, de itt csak képzett, hozzáértő, józan pilóták vezetnek, a szabályokat betartva)

2010. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
wizzair? az még asszem nem nagyon zuhant le.
2010. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, egészen biztos odaérsz :) Repülésnél biztonságosabb közlekedési mód nincs nagyon. Nagyobb a százalékos esélyed, hogy a járdán sétálva elütnek, mint hogy repülés közben lezuhansz. Szóval ne izgulj, élvezd inkább, a repülés egy fantasztikus élmény :)


Meg egy jó tanács: ne siess se bejutni a gépbe, se kijutni belőle :) A sok hülye ember tapossa egymást, te kényelmesen állj a sor végére, a helyed biztosítva van :) Kiszállásnál meg várd meg, amíg megverik egymást, hogy kijussanak, aztán szépen ballagj ki, úgysem kapod meg hamarabb a csomagokat :)

2010. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Malév gép. Egy boeing nem tudom hanyas.
2010. okt. 20. 18:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

jobban is jársz, ha nem tolongasz, úgyis olyan sokat kell várni a feladott poggyászra... :D


a túlélési esélyeid sokkal jobbak, mintha autóval mennél.

arányaiban a lég közlekedés a legbiztonságosabb.

de nyugi! fent még senki sem maradt! :D

2010. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
68%

Malévval mész?

az szupi, már vagy ezerszer ültem olyanon és az nem szokott lezuhanni ugyhogy megnyugodhatsz :)

12/L

2010. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
30-án jövök vissza, majd megírom ha túléltem:) Köszi mindenkinek.
2010. okt. 20. 18:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vészes, én is pár hete repültem először. Kicsit féltem az elején, mert ugye az ismeretlen az olyan félelmetes. Meg egy időbe annyi repülő szerencsétlenség is volt. De tényleg nem kell mitől félned, az utakon is történik annyi baleset, sőt sokkal több.
2010. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy földet érsz. Repülőgép még sosem maradt a levegőben.
2010. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csinálj magadnak Rómáról egy kis úti füzetet( térkép, nevezetességek leírásai, párszavas szótár) és olvasgasd, epekedj Rómáért És 1 óra 45perc múlva érezheted az olasz levegő illatát. Nyáron voltam, imádom Rómát.
2010. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!