Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit teszel autópályán 130...

Mit teszel autópályán 130 km/h tempónál, kamionsor előzése közben, ha a mögötted jövő villogtat neked pár méterre a kocsid mögött?

Figyelt kérdés
dec. 8. 07:50
A kérdező szavazást indított:
Semmit, megyek úgy, ahogy addig.
Gyorsítok.
Lassítok.
Besorolok a kamionok közé.
Büntetőfékezek.
Nem használom az autópályákat.
Nincs autóm.
Nincs jogosítványom.
Se autóm, se jogosítványom.
Én vagyok, aki villog.
46 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Magasról leszarom.
dec. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem lenne baj, ha a kamionok betartanák a követési távolságot. Akkor be lehetne sorolni kettő közé. Had menjen az a büdös paraszt. De nem tarják be, ebből adódik az a sok konfliktus.
dec. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Kiteszem a bal indexet. Ha nem segít, akkor elveszem a gázt finoman. Ha ez sem segít, villogtatom érdemi fékhatás nélkül a féklámpát. Ha ez sem, akkor addig lassítok, amíg egy biztonságosabb résbe ki nem tudok sorolni. És készülök a megtorlásra, mert az ilyenektől sosem tudni…
dec. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
2: a kamionok 90 körül mennek. Ha kimegyek közéjük erre a tempóra kellene lelassítani, hogy ne érjem utol a következőt. Ha ennyire lelassítok, akkor megfelelően sűrű forgalom esetén a következő 3 percben nem engednek vissza a belsőbe.
dec. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Lesz@rom.
dec. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Felkapcsolom a hátsó ködlámpát, attól általában megijednek.
dec. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Lehúzom az ablakot és jelzem a viperámmal, hogy húzodjon le.
dec. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Megvárom a kamionsor végét utána mehet. Nem fogok veszélyeztetni, azzal, hogy besorolok két óriás közé. Ha ezt a mögötte álló nem érti meg, akkor tudom sajnálni. Láttam már meredek szituációkat kamionos közé besorolás miatt, nem akarok meghalni azért, mert mögöttem valaki türelmetlen. De szerencsére ritka eset, hogy ilyen történik.
dec. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit gyorsítok és az első biztonságos lehetőségnél kisorolok.
dec. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%
Nem is tudom, hogy volt e ilyen. De amikor kamionok vannak előttem akkor minél gyorsabban megelőzöm őket, akár 160/170el(bár ha sietek alapból ennyivel megyek). Mert nem szeretek se előttük, se mögöttük, se mellettük haladni.
dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!