Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi miatt fulladhat le benzines...

Mi miatt fulladhat le benzines autó?

Figyelt kérdés

Friss jogsis vagyok, piros lámpa után, vagy ha le kell lassítanom lefulladok.

Mit csinálok rosszul?

Hamar felengedem a kuplungot?

Nem gázolok eléggé?

Mik szoktak a főbb problémák lenni?



dec. 17. 01:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
94%

Két opcióra gondolnék, nekem is ezek voltak:

Vagy nem megfelelő a gáz-kuplung kapcsolat, tehát miközben engeded fel a kuplungot nem nyomsz elég gázt.

Vagy túl hirtelen engeded fel a kuplungot.

dec. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Lassításnál nem kell felengedni a kuplungot!! Ki tanította ezt?
dec. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom dizelen tanultál...
dec. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Vegyél egy automata váltósat.
dec. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3as

Igen, dízelen tanultam. Egyelőre ég és föld a kettő :S

dec. 17. 07:35
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Azért az túlzás, hogy ég és föld.

Benzinesnel több gázt kell adni, illetve bánj óvatosan a kuplunggal amíg megszokod, hogy hol fog.

dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Zizizabalo ***** válasza:

Egy 20 éves fapados szívó benzines G astrához képest például egy modern manuál váltós turbó benzines kiskocsit gyerekjáték vezetni, igaz a legtöbb már automata.


Egyébként erre annyit lehet mondani, hogy meg kell egyszer tanulni rendesen vezetni, bár az alapokat, aztán később belejössz. De hülye kérdéseket nincs értelme feltenni.

dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Valószínű, leugrasz a kuplungról. Meg kell tanulni kuplunggal megtartani az autót, gyakorolj, aztán menj ki forgalomba.
dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is pedalkezelési baj van. Meg egy kicsi benzinest turbó nelkül is simán lehet kezelni, csak a finom pedalkezelést kell megtanulni. Nem olyan egyszerű, azert, de gyakorolni kell. Ennyi.
dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Zizizabalo ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy én is bénáztam azzal a bizonyos benzines g astrával, jagyon fura volt egy modern dízel után, de ez így szokott lenni sokaknál. Apámék dacia 1300-al tanultak vezetni, na ahhoz képest még az opel is gyerekjáték.
dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!