Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mièrt jó előzgetni?

Mièrt jó előzgetni?

Figyelt kérdés

Nem azokra értem, akik az 50-70-130-as táblánál cammognak és őket előzik meg.

Engem rendszeresen megelőznek lakott területen, holott 50-el megyek.

Lakott területen kívül is

a legnagyobb megengedett sebeseggel közlekedem, (nem cammogok) mégis vannak, akik ennek ellenére mindig előzgetnek.



Kìváncsiságbòl kipróbáltam (hátha az a bajuk,hogy betartom a kreszt) jobban odatapostam a gázra és lakott területen kìvül 120-al "cammogtam" , vagy ahogy, tetszik, feltartottam a sort,ès akkor is akadt olyan, aki megelőzött.

Mire jó ez a kivagyiság?

Mert mindegy,hogy mennyivel megyek, mindig akad olyan bunkò, aki előzget.


A másik kedvencem pedig az, hogy ezek közül a bunkók közül születnek az olyan tahòk, akik

rádudàlnak a zebrát szabályosan hasznàlò gyalogosra.



#Bunkò előzgetők.
dec. 28. 01:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretik, hogy van előttük valaki, és gúvadt szemmel figyelni kell, hogy mikor fékezget, ha megelőznek, akkor nincs előttük senki, lehet nyugodtabban menni.
dec. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Mert az emberek nagy része egyszerű, primitív állat.


Legutóbbi eset:


Zebra miatt 30-as tábla, előtte-utána fekvőrendőrök. Direkt lelassítottam, mert azokon vagy 15-20-al tudok kényelmesen átgurulni. Mögöttem jövő eleve a seggembe mászott, majd a zebrán meg is előzött, mert ő nem félti a szarját.


Előre látszott, hogy tök piros a lámpa amihez odaért, oda villantottam neki mikor utolértem, hogy lássa az égvilágon semmit nem nyert ezzel a manőverrel.


Erre elkezd a kocsiból torka szakadtából üvölteni, hogy "mit világítasz köcccssssöööög". Majd ment tovább ugyanazzal a bunkó nyomulással.

dec. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Másik kedvencem a jellemzően régi Suzukis papák. Cammognak 70 körül főúton, megelőzöm őket, jön a lakott terület, ott meg vissza előznek ugyanazzal a 70-el és ezt játsszuk településről településre. Én mindenhol betartom a szabályokat 90 helyett mondjuk 100-ig megyek lakott területen meg 55-60 h nincs semmi, az ilyen meg bárhol van 70...
dec. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
2es! Ezért is van bekészitve a paprika meg az ólmosbot. Egyre több a hülye. 3as ezen kiégtem, de jogos. Sokszor amúgy semmi értelme, hogy lámpánál is megindul rendesen én direkt csak lassan, aztán ő már jó ideje a pirosnál áll én meg(ha nem jön senki mögöttem) direkt jó lassan gurulok be mellé. 🤗
dec. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
Megy a menőzés, sietnek, idegesen a sofőrök, mert nekik fontos az idejük, pedig kicsi az ország, és pár percet ha nyernek vele. Amerre járok dolgozni, ott 110-es sebességgel lehet menni, de az autósok 95%-ának még ez sem elég, legalább 140-150-el mennek, de közben mint a birkák. Bemegyek a belsőbe, mert a külső elkanyarodik, erre nekiáll villogni, miközben 100-al megyek a 70-es táblánál. De a kedvencem az olyan aki csak részlegesen tartja be a sebességeket. Ezen az úton van pár útkereszteződés ahol 70-es korlátozás van, de én tudom, itt úgysem trafiznak, így megyek 110-el. Jön a hülyegyerek, és a 110-es szakaszon megelőz, majd meglátja a 70-es táblát, és lelassít, akkor én a belsőben elmegyek mellette, amint megint 110-es a tábla , visszaelőz, de nem sokkal utána megint ott a 70-es. Én szép egyenletes tempóban megyek, ez meg gyorsít lassít. Nem is egy ilyennel szoktam találkozni, volt aki egy idő után leállt és inkább lemaradt. Nem is értem az ilyent,a 70-et betartja a 110-et már nem kell?
dec. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
mazsolákat le kell nyomni
dec. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Mert gyorsabban haladnak, mint te.

Miért veszed személyes sértésnek vagy kivagyiságnak, ha megelőznek?

dec. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Merte gyorsabban mennek, mi lenne ezen kivagyiság?

A te egodat miért sérti, hogy megelőznek?

dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#7

#8


Na, ti biztos,hogy azok közè tartoztok, akik imádnak előzgetni.

dec. 28. 10:29
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
#9: Mert nincsenek komplexusaink attól, ha valaki megelőz? XD
dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!