Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Na ez most a műszaki tartalom...

Na ez most a műszaki tartalom vagy a vezetni nem tudás miatt van?

Figyelt kérdés

Már csak azért is kérdezem, mert nekem a legelső autóm egy ezres swift volt. Volt is vele koccanásom, de az nyáron történt nappal és kis tempónál. (Sajnos nem vettem időben észre az előttem lévőt aki már kanyarodni akart és indexelt, bár ez a kérdés szempontjából most lényegtelen).



[link]



jan. 25. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Sok önjelölt Lauda van az utakon akiknek még kecskét sem szabadna vezetniük nemhogy kocsit.
jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vezetni nem tudás, amit az elavult műszaki tartalom nem tud kompenzálni.
jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő. Sokan úgy hajtanak mint az ökör de azt sem fogják fel a nem létező eszükkel hogy a huszonéves szétkopott Linglong nem úgy tapad vizes úton mint nyáron a szárazon. Pláne ha az alapvető féktáv sincs meg.
jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Akinek régi Swiftje van (amelyből a legutolsó példányok is már 20 évesek) feltehetően szerény anyagi lehetőségekkel rendelkezik. Nem vesz téli gumit, vagy a kopott abroncsot nem cseréli. Másrészt aki ilyen kocsival közlekedik, valószínűleg kevesebbet kocsikázó, idősebb sofőr, aki nehezen birkózik meg a különleges útviszonyokkal. Harmadrészt ezekben a kocsikban általában nincsenek fejlett vezetéstámogató rendszerek, még az ABS is ritkaság.
jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok köze van a műszaki tartalomhoz. De a műszaki állapothoz annál inkább igen, itt most a gumik/fékek állapotára gondolok. Arról van szó, hogy sok ember nincs tisztában az útviszonyokkal valamint az adott körülményekben nem megfelelő sebességgel közlekedik és ennek ez lesz következménye. Tisztán kellene lenni azzal, hogy kopott gumi és nem mindig van olyan tapadás, mint a nyári forró aszfalton. Volt nekem is kevésbé felszerelt kicsit könnyű után. Azért nem haltam meg, mivel ezeket a dolgokat mindig figyelembe vettem. A hülyéket pedig az elektronika sem fogja megmeneteni.
jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elektronika rengetegszer megmenti a hülyéket.
jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=-eqbxOIzHUk


Ezt most néztem meg és úgy néz ki egyre inkább hülye biztosra csinálják a mai kocsikat :)

jan. 25. 19:22
 8/9 Alex Fly ***** válasza:
26%
Egyik sem. Ez leginkábby kattintásvadász, tartalom nélküli "űjságírás" miatt van...
jan. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én egy 30 éves F Astrával, 10 éves téli gumival tudok úgy közlekedni, hogy nem okozok balesetet, akkor valószínűleg ezek a Suzukik se sokkal veszélyesebbek. Csak azokat nem én vezetem, hanem nálam bátrabbak.
jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!