Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » E jeles led izzókat használhat...

Chris899 kérdése:

E jeles led izzókat használhatok a 2002-es peugeot 206-omhoz, például rendszámtáblához, előre-hátra helyzetjelzőkhöz? Ha igen, milyen foglalatút kell vennem?

Figyelt kérdés
Gondolkodom hogy legalább a rendszámtáblám világítását lecserélném, mert a halogének rettenetesen gyengék oda, ez lenne a lényegesebb, oda milyen foglalatú való?

febr. 2. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Oda w5w való gyárilag


Ledből lehet hozzá kapni egybe ledes lámpát búrástól, de nem ajánlom


Igazából semmi értelme a rendszámot erősebben megvilágítani


Inkább vegyél bele valami rendes márkás izzókat, a búrák meg legyenek kívűl belül tiszták

Kicserélni csak akkor kell ha mondjuk beáznak vagy mattak a búrak


Helyzetjelzőbe sem ajánlom, én amikor vettem az autót ilyen Ledes csodák voltak benne, amik kívülről nézve idegesítően villogtak


Ráadásul az utána belerakott sima osram égők szemmel láthatóan erősebb fényt adnak


Azért mert a lámpatest (a te autódban is) még hagyományos égőhöz van kialakitva, és a ledek “előre irányúló” fényét nem tudja úgy szórni ahogy kell

febr. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kevered valamivel?

Rendszámtáblát még nem láttam halogénnel..

Azt jobbára csak fényszóró, ködlámpa helyen használják.

febr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Második, nekem halogén van, persze az egyik már megadta magát.

Tudtommal meg is büntethetnének érte, hogy nem látszik rendesen, ezért gondoltam oda ledet, elvégre láthatónak kell lenni, azt tudomásom szerint mindegy milyen égővel biztosítom

febr. 4. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!