Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Piros lámpánál gurulgatás.Miér...

Piros lámpánál gurulgatás.Miért csinálják, kinek jó ez?

Figyelt kérdés

Engem zavar mert totál értelmetlen és idegesítő, plusz szerintem fárasztó is, de előszeretettel játszák ezt a játékot az autós kollégák

Piros a lámpa már ott áll valaki elötte. Jön a második ,megáll az első mögött kb jó 10 méterre nullára lefékezve vár és néz. Megérkezek én , a második mögé beállok normál távra 1 méter kb, váltó üresbe vagy fékkel tartva, relax.A lámpa folyamatosan piros. Erre a 2. elkezd gurulgatni előre én meg vagy követem, vagy én leszek a "hülye" aki nem tud normálisan megállni a másik mögött.

Mondjuk leginkább nem követem inkább, legyek én külső szemlélőként a béna de értelmetlennek érzem ezt a talicskázást.



#lámpa #követési táv
febr. 4. 15:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
21%
Nem nem nem. A kérdés az az, hogy mit foglalkozol te másokkal és miért nem mindegy neked?
febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%
Vannak gondok ha ezen ennyit kattogsz hogy megèrt egy kérdésre..Kit érdekel. Megállsz majd gáz ha sárgul a lámpa de ráérsz a zöldnél is berakni egyesbe és elindulni nyugodalmasan.. Kit érdekel más??
febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Engem is zavar. Mozgunk, és mégsem haladunk. Ez a pár centis gurulgatás végig hullámzik a soron. Kimaradni nem tudsz, mert rád dudálnak.
febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Akkor dudálnak...Kit érdekel? 🤷‍♀️🤣 Ez legyen a legnagyobb problémám az életben 🤣🤷‍♀️
febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
23%
Hűha, megjött az idegbeteg állatokból álló pontozó osztag, akik még ilyen aprócska hülyeségen is képesek idegösszeroppanást kapni. :D
febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A kérdésre nagyon nem kaptam választ mire jó ezt játszani egyeseknek a lámpánál és szivatni vele a mögötte jövőket? Mért nem lehet egyből megállni az elöttünk levő előtt normális távolságban, aztán nyugton maradni zöldig?
febr. 4. 17:34
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
engem sokkal jobban zavar, aki balra kanyarodik, de előtte jobbra húzza az autót (de hogy mi a jó istennek) így ahelyett, hogy elférne az, aki jobbra akar menni, be foglalja az egész sávot, így torlódást okozva. de ez adott lámpás kereszteződésben is. bal sáv csak balra kanyarodó, jobb sáv egyenes es jobbra. azt jön át az én sávomba, mert hú de nagyot kelljen kanyarodni:D
febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
91%
Én sosem gurulok az ilyenek után. Ki is alakul egy-másfél autónyi hely kettőnk között, tényleg furán néz ki a dolog egy idő után. Én sem értem azokat akik ezzel "játszanak" várakozás közben, idegbetegek gondolom a tétlenségtől.
febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
100-ból 99 ezt csinálja! Érthetetlen!
febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Én is ostobaságnak tartom. És én se gurulok utána. Majd amikor megindul a sor, akkor annyival előbb indulok. Mert az meg a másik idióta magyar szokás, hogy amikor megindul a sor zöld jelzésnél, akkor nem egymás után indulnak meg az autók, hanem amikor elindult az előtte levő, a balfék akkor kezdi keresni a seb.váltót, hogy egyesbe tegye.
febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!