Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi várható ebben a helyzetben???

Mi várható ebben a helyzetben???

Figyelt kérdés

Ittas vezetésen értek: 0,58-at fújtam a szondába. A sztori része, hogy elémugrott egy vad és azt akartam kikerülni, ami hatására félrerántottam a kormányt és a szalagkorlátnak csapódtam. Személyi sérülés nem történt, én hívtam ki a 112-t, mert keresztben állt meg az autó az országúton és nem akartam, hogy belémrohanjanak sötétben.

Pozitív szondafújás után bevittek, vettek vér és vizeletmintát is. Ha előtte 3 nappal elszívtam egy füves cigit, kimutatja a vérvizsgálat? Célzottan keresik az ilyesmit ittas vezetés esetén?


Fejmosást NEM kérek, köszönöm.


febr. 12. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
😮😮😮
febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vezetéstől/közügyektől való eltiltáe.
febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vizsgálják ha felmerül a gyanúja, hogy drog hatása alatt álltál. Szerintem "megelégszenek" az ittas vezetéssel.
febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
50%
Az úgy szép...
febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Már az is vitatott, ott volt-e a vad, vagy csak részegen elbóbiskoltál és álmodtad. Gyökér.
febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A füvezést ne emlegesd, senki nem fogja firtatni, simán elég lesz az ittas vezetés a jogsi elvételhez.
febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!