Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Magyarországon szokott lenni...

Seila kérdése:

Magyarországon szokott lenni olyan rendőrségi akció, hogy egy adott város, település ki és bevezető útjait lezárják bizonyos időre és minden autóst megszondáztatnak?

Figyelt kérdés
febr. 20. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen. 4 éve van jogsim, azóta 3 ilyenbe is belefutottam teljesen más helyszíneken és időpontban.
febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen
febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen. De van, hogy kiterelnek az autópályán a pihenőre mindenkit és ott ellenőriznek, hogy ittál-e. Velem volt olyan, hogy az útról mindenkinek be kellett menni a város benzinkutjára és ott tolták az ember arcába a szondát.
febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Simán megesik az ilyen. Nyilván nem "lezárják" csak egy-egy forgalmasabb út mellett felsorakoznak a rendőrök sorfalként szondával, több autóval és szó szerint mindenkit szondáztatnak. Nem egyszer futottam ilyenbe.


De mostanában autópályán is rendszeresen van terelés a pihenőhelyen át és kiveszik azt akit ki akarnak. De volt, hogy a semmi közepén pihenőhelyről indultam volna tovább M3-ason és ott állítottak meg ellenőrzésre.

febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Időnként van ilyen, ez a finn módszer. Mekkora alkohoisták lehetnek a finnek, ha onnan jött ez az eljárás :)

[link]

febr. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"egy adott város, település ki és bevezető útjait lezárják" szondáztatás miatt?

Holmi szondáztatás kedvéért kizárt.

Amikor pár éve postarablás miatt lezárták Győr kivezető útjait, akkor is csak a fő pontokon állították meg a teljes forgalmat, ott (de csak ott!) tényleg minden autót ellenőriztek, közben a lezárás helyéről is jól látható földutakon tömött sorokban kerülték a dugókat a várakozni nem kívánó, helyismerettel bíró autósok.

febr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
08:02 vagyok: persze a lezárásos ellenőrzés, szondáztatás létezik, többször futottam bele én is. De az csak egy helyre korlátozódik, nem zár le egy települést.
febr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Település teljes zárás nincs. Aki szemfüles elkerüli az ilyen helyet, elkanyarodik, visszafordul, mert már messziről látszik. Nyilván pályán nem megoldható.
febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!🙂 Mindenkit felpontoztam.
febr. 21. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!