Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Most vagyok 16,9 éves. Most...

Most vagyok 16,9 éves. Most kezdenék vezetni de nem akarok 3honapig vezetni 30órát. Meg tudom csinálni előbb a forgalmi vizsgát ha csak akkor adják oda a jogosítványom ha már 17 leszek? [B kategoria]

Figyelt kérdés

febr. 28. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem vizsgázhatsz 17 éves kor alatt.
febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Betöltött 17 év kell a vizsgázáshoz.
febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Értelek én, hiszen olyan kevés van már csak az életedből. Az a 70-80 év gyorsan elszalad. Te meg szeretnéd kiélvezni a vezetést, amíg lehet.
febr. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
85%
Pont,h ragaszkodj hozzá,h levezethesd az összes kötelező órát, amit amúgyis kifizettetnek veled! Szeretnek csalni a suliban azzal,h vizsga elött az orrod elé dugják a papírt,h gyorsan írd alá a levezetett órákat. Közben meg nem mentél annyit. Aztán simán szemrebbenés nélkül elkaszálnak. Ha akarnak úgyis találnak hibát! Én vezetek vagy harminc éve, de biztosan tudnék hibázni egy vizsgán. Pedig szerintem nem vezetek rosszul.
febr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi az a 16,9 év???
febr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 16 életév és kb.324 nap.
febr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy tized év az nem három hónap.

Hogy jött ki ez a matek? 🤔

febr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7: Nem 3 hónap, amit #6 írt, a 16,9 év az 329 nap. Vagyis kb. 1 hónap alatt akarja papíron letudni a srác a 30 óra vezetést, hogy a 17. születésnapján mehessen rögtön vizsgázni. Ennek semmi értelme, és szabálytalan is, ő sem jár azzal jól, ha nem tanul meg rendesen vezetni. Nem tudom, van-e még olyan, de az én időmben (33 évvel ezelőtt) lehetett 20 óra után is menni vizsgázni, ha az oktató úgy ítélte meg.
febr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem meg pont fordítva: 16 éves és 9 hónapos (ami nyilván nem 16,9 ahogy ő írta), de mivel a többi vizsgáját már letudta, így csak a forgalmi van hátra, aminek a 30 órájára így 3 hónapja van, mert hamarabb úgysem szerezheti meg a jogsit.

Viszont mivel hamarabb nem vizsgázhat, így nincs más megoldás, esetleg az, hogy nem most kezdi a vezetést, hanem kihagy mondjuk egy hónapot.

márc. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Egyébként meg az oktató azonnal valaszol erre. Vagy ha még nincs ,akkor a suliban.
márc. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!