Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Automata váltós autót vezetők...

Automata váltós autót vezetők ha "NEM TUDNAK VEZETNI!" akkor hogy kaphatnak jogosítványt?

Figyelt kérdés

Mi ez a hiszti hogy aki automata váltósat vezet az nem tud vezetni.


A vizsgáztató alkalmasnak mondta ki és megadta a jogsit de egy nem hozzáértő meg rámondja hogy nem tud vezetni.



márc. 5. 11:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%
Ugye kérdés, hogy nem tud vagy nem akar váltani.
márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a kézit mióta volt szerencsém automatához. Fizikai képtelenség bármiben felvenni a versenyt egy modern automatával, ráadásul sokkal kényelmesebb is. Aki szerint nem tudok vezetni, az megnyalhatja, pont nem érdekel a véleménye.
márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%
De mi van, hogy ha nem is akarjuk felvenni a versenyt az automatával.
márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
#13 Az egyéni döntés, de aki meg szereti ha teljes hatékonysággal működik az autója annak ez a legjobb opció.
márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Annak igen persze.
márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%
A váltókezelés a legkisebb gond a vezetésben. Automata is szenved ha felfelé araszolsz lassan a hegyen. Váltóssal ilyenkor visszaváltasz. Vagy ha előzöl, automata kicsit megtorpan utána gyorsul, persze székbe tapadós módon. Váltóssal visszaváltasz, meglöki, de annyira nem tud gyorsan gyorsulni. Ja meg nem fulladsz le vele, persze. Van mindegyiknek előnye, hátránya. De automatát könnyebb vezetni, kevesebb izgalom.
márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
#16 Nem szenved a modern automata pont ez a lényege, nekem 8gangos volt, krva rövid 1essel, az felment a 90fokos emelkedőn is sértődés nélkül.
márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a különféle közlekedési szituációkat hogyan reagálja le valaki. Hogy milyen típusú váltó van a kocsijába az tök mindegy
márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
17-es, én csak egyféle automatát vezettem, váltós autóm van, férjemé automata, ez az 5. autója, azt mondta, csak automatát vesz ezután, az a legjobb. Persze aki vezetési élményt akar, az a váltósra esküszik. Én nem szeretek vezetni, napi 100 km megvan, csak le akarom tudni az utat. Városban a sok lámpa és helyzet miatt pont jobb az automata, 2 település miatt meg tök mindegy.
márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Két település között
márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!